Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wytłumaczcie mi ten fenomen, proszę
#52
@ wordhea - sam się dziwię że przez miesiąc czasu rezerwowałem flippera a sprzedający nie sprzedał komuś innemu.

Coś tam za 10k zł kupisz ale na pewno nic z topowych tytułów. Czy pakować się w zakup za 20-30k zł? Nie znajdziesz mądrego który Ci odpowie. Z jednej strony wydaje się że ceny powinny powoli rosnąć, z drugiej - te maszyny nie są wieczne i pomimo ich bieżącej konserwacji coraz częściej będą się "sypać" i będą wymagały wymiany podzespołów i innych elementów (tranzystory, kondensatory nie są wieczne).

Tak jak wspomniał NEX - najlepszym sposobem na zakup flippera jest po niego pojechać, przetestować, dokładnie obejrzeć. Sam to rozważałem, ale jako że nie mam odpowiedniego samochodu to sobie darowałem.
Możesz obczaić np. kilka okazji w Niemczech i odwiedzić kilku sprzedających a na końcu kupić najlepszą maszynę. Jak dla mnie to fajna przygoda może być.

To co napisał NEX ja jeszcze raz powtórzę: zakup przez net bez oglądania to zawsze jakieś ryzyko, jesteś je w stanie tylko trochę zminimalizować.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości