12/11/2015, 19:24
Taaaa... I co z tego wynika dla nas?
Na dowolnie wybranym boku I
mam to, co na świecie najświętsze
Święty spokój... EMERYTURA!
|
Stowarzyszenie Fanów Flipperów zostało zarejestrowane!
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |