Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stowarzyszenie Fanów Flipperów zostało zarejestrowane!
#2
Taaaa... I co z tego wynika dla nas?
A tymczasem leżę pod gruszą
Na dowolnie wybranym boku I
mam to, co na świecie najświętsze
Święty spokój... EMERYTURA!


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości