Forum Flipperowe

Pełna wersja: [Bytom] Happy hours w Printimus Pinball
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Taka promocja się urodziła...Podobno Start Trek The Next Generation już gotowy do grania. Z tej okazji zapraszamy jutro - w dniu 29.03 - w godzinach od 11:00 do 14:00 na bezpłatne przetestowanie tej i innych maszyn! Takie trzygodzinne happy hours dla fanów flipperów.

Zapraszamy
najs! bardzo fajna inicjatywa szkoda że mam już inne plany.
Wątek przeniosłem, w temacie dodałem [Bytom]. Prośba o zamieszczanie wszelkich informacji związanych z fliperami z Drukarni Printimus (a nie dotyczących turniejów) w tym temacie.
NEX napisał(a):Wątek przeniosłem, w temacie dodałem [Bytom]. Prośba o zamieszczanie wszelkich informacji związanych z fliperami z Drukarni Printimus (a nie dotyczących turniejów) w tym temacie.

Doskonała sugestia.
printimus napisał(a):zapraszamy jutro - w dniu 29.03 - w godzinach od 11:00 do 14:00 na bezpłatne przetestowanie tej i innych maszyn! Takie trzygodzinne happy hours dla fanów flipperów.
Czyli okazja do treningu jest. Postaram się być jak czas pozwoli.

[ Dodano: 2014-03-30, 15:00 ]
Czas pozwolił i pojawiłem się w Bytomiu .
Powiem tak " Coś pięknego " tyle maszyn w jednym miejscu .Dzięki Marcin za miłe przyjęcie,do zobaczenia wkrótce :mrgreen:
Kraków przybędzie chyba w dwa wozy (nie drabiniaste Wink
może i 8 osób
ale fajnie, już się cieszę ! :mrgreen:

aha, TYLKO bardzo proszę nie potraktować tego jako nachlaną promocję!
jeśli będą chętni to w niedzielę możemy pograć w Bytomiu Wink
No to mamy już 25 flipperów. Właśnie dotarł kolejny. Podpowiedź na naszej stronie na FB.
printimus napisał(a):No to mamy już 25 flipperów. Właśnie dotarł kolejny. Podpowiedź na naszej stronie na FB.




Swietny klasyk .Gratulacje.Gdzie takie perły jeszcze się zachowały?
No to mamy już 26 flipperów. Właśnie dotarł kolejny. Podpowiedź na naszej stronie na FB.

[ Dodano: 2014-04-24, 18:48 ]
A i zapomniałem dodać że jest nagroda za odgadniecie tytułu tej maszyny.
Monster Bash ??
Dwa monstery ?
Diablo napisał(a):Dwa monstery ?

cała menażeria, zresztą jest już Dracula
ale i ja mam niezły (mniejszy, ale zabawny) hit, obwieszczę wkrótce
I już jasne. Jarnie - chylę czoła.
naprawdę nie był łatwo i 100% pewności nie miałem...

ale mam już bardzo dobry pretekst aby się u Ciebie pojawić ;-)
AFM ?? Gratuluję kolejnej super maszyny w kolekcji :-D
Stron: 1 2 3 4 5