Forum Flipperowe

Pełna wersja: pierwszy flipper w życiu jakiego pamiętacie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
a co prezentuje zdjęcie? znaczy co to za egzemplarz High Hendu? Twój?
zdjęcie podglądowe z netu...
nie pamiętam co to była za wersja to było 24 lata temu! pamiętam jeszcze że stal przy takim stojaku na narty ,był na duże stare 20 zł.
WITAM!Swego czasu do mojej miejscowości przyjeżdżało wesołe miasteczko,stały takie dwa barakowozy w których właśnie były tzw.klepadła,tak wtedy na nie mówiliśmy.Nie pamiętam pierwszej maszynki na której moje palce odcisnęły linie papilarne,pamiętam że na środku playfilda były usytuowane kule w które trafiało się kulą rozgrywającą i na bank zliczały po 500 points.Wtedy trzeba było wrzucic stare,żółte 5 zł.Później stanęła buda 'camping' i tam był OXO Williams'a,jakiś Gottlieb o klimacie Jungle oraz Amigo Bally który później znalazł swe miejsce w moim domu.Naprawdę,potrafiliśmy grac do godz 1 w nocy,sąsiedzi,rodzice,bratowa,kumple.Pamiętam że sześcio krotnie PRZEWRÓCIŁEM LICZNIK, jak to ja mówię"DO GÓRY NOGAMI"A pamiętacie ten specyficzny zapach z środka elektromechaników?POZDRAWIAM!!!
Witam! Czy ktoś mi powie która maszyna ma cztery flipery i cabinet wide body? ale te cztery flipery są w miejscu gdzie większość ma dwa a nie porozrzucane po całym playfieldzie....
Za choinkę nie mogę sobie przypomnieć co to było i nie daje mi to spokoju,to chyba był elektromechanik ale na 100% nie jestem pewien.
Stało takie coś kiedyś w Poznaniu na Wildzie w budzie z automatami i chyba to był mój pierwszy raz ;-)
Widebody elektromechanik? O.o
No właśnie nie pamiętam,to jakieś ćwierć wieku przeleciało.Buda była szeroka bo jak by inaczej te cztery łapki zmieściły się w jednym rzędzie.
dinio napisał(a):No właśnie nie pamiętam,to jakieś ćwierć wieku przeleciało.Buda była szeroka bo jak by inaczej te cztery łapki zmieściły się w jednym rzędzie.

Maszyna byłą z wyświetlaczem czy licznik był mechaniczny? A może pamiętasz producenta Flipera bo to ułatwi szukanie
dinio napisał(a):No właśnie nie pamiętam,to jakieś ćwierć wieku przeleciało.Buda była szeroka bo jak by inaczej te cztery łapki zmieściły się w jednym rzędzie.

Maszyna byłą z wyświetlaczem czy licznik był mechaniczny? A może pamiętasz producenta Flipera bo to ułatwi szukanie


np https://www.youtube.com/watch?v=NlZ3pU_zAfg
Czterech na dole jeszcze nie widziałem, trzy to norma jeszcze (Genie, Black Hole...). Powodzenia w poszukiwaniach.
sądząc po twoim wieku stawiam na Sindbada:

http://ipdb.org/search.pl?any=sindbad&se...quick#2159
Leszek,kompletnie nic nie mogę se przypomnieć,czarna dziura! to już ten wiek niestety.Pamiętam tylko że obok stał GORGAR (chyba pierwszy gadający!?) a ten miał bardzo mocne flipery,jak się kulką nieraz w szybę zajeb... to aż łysy się podnosił w tej swojej kanciapie i patrzył czy nie pękła...
Ten na co w linku to nawet podobny ale tam playfield był jaśniejszy.
...bo pewnie na słońcu długo stał ;-)
Jeszcze pamiętam tego z czterema lapkami ale to zupełna staroć


http://www.ipdb.org/machine.cgi?id=211
a może to rzeczywiście ten Sindbad?! albo ja za długo na słońcu stałem :mrgreen:
a znacie jeszcze jakieś inne które mają 4 łapki tak jak Sindbad?
Stron: 1 2 3 4 5