Forum Flipperowe

Pełna wersja: A moze jakaś mała seria turniejowa w Warszawie? :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Jeśli ktoś jest pewien, że bedzie na turnieju w niedzielę to proszę o potwierdzenie obecności.

Jak zgłosi się ponad 10 osob to postaramy się przenieść zawody "na środek sali"
aby był komfort grania oraz aby zadziałać reklamowo-marketingowo Smile
Będę
na 90%
Obecny
Gram
Ja tez wpadne.
+ 1
No to wypada nie odmówić. :-) Będę.
ja + Jowi
Ja będę ale dopiero po 17stej

13-17 jestem pracujący - bez możliwości wymigania
Sporting napisał(a):Jak zgłosi się ponad 10 osob to postaramy się przenieść zawody "na środek sali" aby był komfort grania oraz aby zadziałać reklamowo-marketingowo Smile
Super pomysł!
Jestem na 100%
Myślę że będzie minimum 15 osób.

Komfort gry na większej sali będzie nieporównywalnie większy a i - jak słusznie napisałeś - odbiór przez osoby przebywające w HK będzie tez zupełnie inny Smile
NEX napisał(a):
Sporting napisał(a):Jak zgłosi się ponad 10 osob to postaramy się przenieść zawody "na środek sali" aby był komfort grania oraz aby zadziałać reklamowo-marketingowo Smile
Super pomysł!
Jestem na 100%
Myślę że będzie minimum 15 osób.

Komfort gry na większej sali będzie nieporównywalnie większy a i - jak słusznie napisałeś - odbiór przez osoby przebywające w HK będzie tez zupełnie inny Smile

Wtrącę jedynie ze mam ustalone z HK, ze maszyny staną na parkiecie tam jest najwięcej miejsca no i są w pobliżu miejsca siedzące ....oraz bar ;-)
Dziadek napisał(a):miejsca siedzące ....oraz bar ;-)
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rewelacja! Smile Dzięki Smile
FULL WYPAS :mrgreen:
Kurcze, z kameralnego spotkania dla napaleńców robi się niezła impreza Smile Szkoda, że mnie nie będzie Sad
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9