Forum Flipperowe

Pełna wersja: Po wymianie oprawki żarówki w jet bumperze zaciemniło st?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Wymieniałem połamany element plastikowy "bumper body" ten który trzyma kolorowy kapturek w Jet Bumperze musiałem wyciąć żarówkę, która w nim była. Po wymianie i przylutowaniu nowej żarówki okazuje się, że zgasło światło na wszystkich bumperach i sporej części podświetlenia stołu Sad - co się mogło stać ??
Nie widżę oberwanych przewodów.
moze bezpiecznik? bo jakies zwarcie zrobiles?
Zwarcia raczej nie zrobiłem, przeglądałem bezpieczniki, żaden nie wyglądał na spalowy jutro sprawdzę raz jeszcze bo dziś już nie mam siły. Poczytam jeszcze raz manual ale jestem słaby w te klocki Sad.
proponowal bym sprawdzic jeszcze czy na wtyczce przypadkiem nie ma problemu (wlasnie naprawiam "COŚ" i cala wtyczka zasniedziala totalnie plus urywaja sie od niej kabelki a z zewnatrz wyglada bardzo przyzwoicie Big Grin
a przy okazji sprawdz czy przypadkiem wtyczki nie sa gdzies przygrzane na brązowo. moga jeszcze działać ale to sygnalizuje problem
Wtyczki czyste, sprawdzone poprawione ze dwa razy, nadal pół stołu cieme - zniknęło konkretnie to oświetlenie co się świeci na stałe pod elementami.
Mogę prosić o pomoc gdzie szukać na której wtyczce konkretnie, tak jak wspomniałem nie do końca rozumiem schematy.
a co to za maszyna ?
Czary panie czary , najpierw wyświetlacz potem światlo zgaslo na dzielnicy ....
Zmień dilera a wróci wszystko do normy
nie rozumiem ?
te dwie rzeczy nie są chyba ze sobą powiązane ?
Dostałem dziś paczkę z bestofpinball z brakującymi gumami i żarówkami oraz elementem jet bumpera. Powymieniałem gumu i żarówki, ale te wymieniałem "pod prądem" - działało, aż do momentu w którym zabrałem się za wymianę "body" w jet bumperze Sad

Co wyświetlacz od jackpota nadal nie działa (tak był jak go kupiłem) - nie odpowiedziałeś na moje pytanie na priv, a bardzo chętnie bym go wymienił.
Tam jest tylko jedna taśma do podpięcia więc trudno to popsuć Smile.
wysle zaraz zdjecie plytki gdzie co i jak
Sorki pomyliłem watek z big guns,
Zaznaczone na czerwono bezpiecznik
oraz wtyczki gdzie sa kabelki odpowiedzialne za twoj problem
Dziękuję bardzo - rano sprawdzę (bo syn już dziś poszedł spać a sprzęt stoi u niego w pokoju) i dam znać.
Sukces Smile dzięki bardzo, rzeczywiście padł bezpiecznik w miejscu w którym wskazałeś - pod tym który zakreśliłeś (one wszystkie są chyba odpowiedzialne za oświetlenie prawda ?)

Może pomożesz mi odpalić też górną linię za backglasem ? była zgaszona od nowego, jeśli tak to podeślę zdjęcia o co chodzi.
Sprobuje Smile
Stron: 1 2