Forum Flipperowe

Pełna wersja: Program do punktacji
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przy okazji jakiegoś mniejszego turnieju do sprawdzenia :

http://www.brackelope.com
do 2KO i KO mam program IngenPool Pro, opłacony. Zrobiłem na nim około 250 turniejów bilardowych Smile
Fajny soft był używany na EPC choć miał jedną wadę (był napisany na iOS).

Super byłoby mieć coś takiego na Androida.
No to ujawnię rąbka tajemnicy. Uczę sie właśnie programowania w Ruby on Rails i na turniej PH2014 będzie soft do prowadzenia turnieju oparty o przeglądarkę www. Nie będzie zczytywania kodów QR, tylko trzeba będzie wybrać stół i zawodnika z listy. Ale wszystko będzie się zapisywało na serwerze i będzie można sobie w dowolnej chwili podejrzeć na swoim urządzeniu bierzące wyniki itp. Więcej szczegółów wkrótce.
Super! Smile
System pokazujący wyniki on line (Dyleck), relacje video live (Paweł)... technologicznie w niczym nie będziemy ustępować największym imprezom EU Smile

Dyleck, wiem że za wcześnie na pytania ale jedna rzecz mnie bardzo ciekawi - wprowadzanie wyników będzie ze smartfona jak na EPC czy na "komputerze centralnym"? Wink
NEX napisał(a):Dyleck, wiem że za wcześnie na pytania ale jedna rzecz mnie bardzo ciekawi - wprowadzanie wyników będzie ze smartfona jak na EPC czy na "komputerze centralnym"? Wink

Z każdego urządzenia które umożliwia uruchomienie przeglądarki internetowej obsługującej HTML5 i JavaScript, a więc w dzisiejszych czasach - ze wszystkiego.
NEX napisał(a):System pokazujący wyniki on line (Dyleck), relacje video live (Paweł)... technologicznie w niczym nie będziemy ustępować największym imprezom EU Smile

A jak do tego wszystkiego dodamy jeszcze organizację Pixel Heaven by Łapusz, to imprezy EU będą przy tym wszystkim daleko w tyle. Smile