Forum Flipperowe

Pełna wersja: PLAZA PARK PINBALL PARTY 2014 (wstępne ustalenia)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
http://www.youtube.com/watch?v=MqCVp8AjeOc

Relacja z turnieju ktora pojawila sie w Telewizji Kablowej Kolobrzeg,

Podobalo sie ? Za rok robic kolejna edycje ?

Mamy do wyboru 2 terminy 23-24.08 i 30-31.08 ktory bardziej pasuje ?
Podobało się,ale:
- Maszyny fajnie by było ustawić wcześniej.
- Jeśli ma być kilka turniejów, to niech będzie wszystko wcześniej ogarnięte.
- Nie ma sensu bić rekordów maszyn czy frekwencji bo to się przydaje tylko do tego by o tym powiedzieć w telewizji. Lepiej przywieźć mniej maszyn ale za to sprawnych.

Generalnie - Robić. Co do pytania o termin to przypomniał mi się taki dowcip:

Przychodzi facet do państwowej przychodni kardiologicznej i chce się zapisać na wizytę.
- Najbliższy termin to 24 kwietnia 2016 roku - odpowiada recepcjonistka.
- A rano czy popołudniu? - pyta pacjent.
- Panie, przecież to za ponad dwa lata. Co to za różnica czy będzie rano czy popołudniu?
- A bo rano mam wizytę u okulisty.
Czy robić? Pewnie! Ostatni turniej w Dźwirzynie był świetny.
Co do terminu to IMHO lepiej ten późniejszy (noclegi będą tańsze o 20%)
maszyny juz tam stoja i to sprawneSmile tyle wczesniej chyba wystaczy ?

rekordu nie bedzie problem pobic co do ilosci bo na ta chwile wszystkie ktory byly na turnieju i cos im zaczelo nawet dolegac po 2 dniach katowania to zostaly naprawione i wszystko stoi sprawne wiec co do maszyn jestem przygotowany, kilka sztuk ktore dokupilem musze jeszcze ogarnac ale dam rade, mniej na pewno nie bedzie

Konrad mowisz o pozniejszym bo taniej, z kolei tak pozno w Dzwirzynie moze juz pustkami swiecic, dzieci do szkoly 1 wrzesnia wiec niektorym moze juz nie pasowac, dlatego pytam wczesniej, a tak duzo wczesniej bo przy okazji tego ze wrzucilem film na youtuba Smile
Dla mnie raczej ten drugi termin. Co do maszyn to jestem zdania jak dyleck, mniej maszyn, a więcej czasu poświęcić na ich przygotowanie i ogarnięcie całego turnieju.

CZY ROBIĆ?? - A CO TO JEST ZA PYTANIE??

ROBIĆ, NIE MA INNEJ OPCJI :-D
marcinkg napisał(a):Konrad mowisz o pozniejszym bo taniej, z kolei tak pozno w Dzwirzynie moze juz pustkami swiecic, dzieci do szkoly 1 wrzesnia wiec niektorym moze juz nie pasowac, dlatego pytam wczesniej, a tak duzo wczesniej bo przy okazji tego ze wrzucilem film na youtuba Smile
Na stronie Plazy ceny zmieniają się o 20% właśnie 24-go. Mniej ludzi w Dźwirzynie = niższe ceny, dlatego zasugerowałem drugi termin ale... jak będzie tydzień wcześniej to tez przyjadę Smile
fajny materiał
dla mnie tydzien pozniejszy tez lepszy, wtedy juz po sezonie praktycznie (mam duzo wolnego czasu) tylko patrze na osoby jak Jacek, Mariusz czy Seba jak byli z synami to termin 30-31 jest chyba kiepski bo na rozpoczecie roku szkolnego ciezko sie wyrobic ...

rzucam temat duzo wczesniej zeby sie zastanowic
Ostatni weekend wakacji = koszmar drogowy. Może Plaza da po prostu tę zniżkę wcześniej na hasło "Marcin Kisiel"?
Dla mnie zdecydowanie ten pierwszy zawsze to jeszcze tydzień wakacji i można połączyć turniej z wypoczynkiem .Napisz już do elektrowni by prąd zabezpieczyli :mrgreen:
Jeszce trochę czasu jest ,nie ma problemu z 30-31 ,tylko(początek szkoły ) trzeba wrócić w niedzielę ,może termin 23-24 pozwoliłby zostać jeszcze trochę ale nie patrz na to ,to prawda ceny za nocleg po 23-24 są tańsze więc jak przyjadę na tydzień 24-30 to chyba wystarczająca atrakcja na koniec wakacjiSmile
robić. koniecznie.
rok szkolny mnie nie dotyczy, termin dowolny.
bez ciśnienia z maszynami - wystarczy tyle, ile było w tym roku.
Zdecydowanie jestem za 23-24.08
DAL.CG napisał(a):Zdecydowanie jestem za 23-24.08

coby była przewaga, a i że należy młodzież popierać, to i ja poprę ten termin
Postaram się być, data obojętna Smile
Bądź własną firmą i ewentualnie reklamuj siebie, jako organizator masz do tego prawo.
Jakoś bajzel reklamowy mi się nie podoba, może dlatego że codziennie widzę Wawę zajebaną reklamami!
P.S. Pytania PRV
Stron: 1 2 3 4 5