Forum Flipperowe

Pełna wersja: zabójcza broń
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy ktoś z posiadaczy Zabojczej broni widzi tu jakies braki dokładnie brak jakiegoś celu
pytam bo jestem zaiteresowany zakupem a w opisie mam tą fotke z notatka iż :
"zwei Standup-target broken.Funktzioniert aber nicht schön"
2 popekane targety to jak rysa na drzwiach kiepsko sie jeździ z rysa po gwoździu podobnie w tym przypadku. ...
z rysa na drzwiach jezdzi sie superowo! wyglada tylko troche gorzej.
Chyba starą skodą ...
dzieki za informacje bo ja patrze patrze i nic nie widze ani rysy po gwoździu ani tej na drzwiach Wink
a że w moim aucie akurat drzwi przerysowane bezczelnie to ... Smile

a czy te pekniete targety maja jezeli tak to jaki wpływ na rozgrywaną gre? czy to tylko kosmetyka do poprawy
Jak beda piekne targety to za kazdym razem jak w nie trafisz beda wystrzeliwac fajerwerki i orkiestra bedzie grala motyw z filmu. A tak to lipa Sad
a jaki jest problem wymienić targety ?? nie są do kupienia że robicie takie sceny ?
enzo, jak Ci się podoba maszyna, masz fajną ofertę to bierz, wymienić target to nie jest jakiś duży wyczyn
a widziałeś Niemca z lutownicą ? czy raczej dzwoniącego po Polskiego Hydraulika
Niemiec w przeciwieństwie do nas uprzedza że jest rysa na drzwiach i tyle
czy ma wpływ na grę ? może ale nie musi to zależy gdzie brakujące elementy się podziały
dlatego to było pytanie do naszej gawiedzi, a nie do niemca Idea


Diablo napisał(a):Niemiec w przeciwieństwie do nas uprzedza że jest rysa na drzwiach i tyle

nie te czasy
a o Niemca tu nie idzie, a o Węgra Wink
ja pierdole co za dyskusja.. heheh Panowie w detalu flipy u handlarzy osiągnęły u nas te same ceny co w eu i tyle
z cenami mam wrazenie ze jest tak:
ktoch chce sprzedac sprawdza ceny na ebay i mysli ALE BIZNESA zrobie!
albo ktoś kupił na ebay i teraz chce sprzedac Big Grin wiec sprzedaje za minimum cene za którą kupil
a tutaj niestety polska Big Grin