Forum Flipperowe

Pełna wersja: [Kraków] Flipery w Krakowie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
theadam napisał(a):Sprawiedliwe niezaleznie od skilla.
IMHO jedno przeczy drugiemu Smile

Ja osobiście wolę grać na wrzutki ale gdyby gdzieś w Warszawie stało 20 maszyn na których za 30 PLN można grać bez ograniczeń to byłbym tam bardzo częstym gościem Smile
Malo kto decenia ze jest 20 maszyn bo przeciez on by chcial zagrac na jednej z nich a nie placic za wszystkie :/
To mów że płaci się za jedną a jako darmowy bonus istnieje możliwość (w opłaconym czasie) nieograniczonej wymiany tej maszyny na inną Smile
mezik napisał(a):Pozostale dostepne tylko do grania na 1h-15 zl

a można za 7.50- PLN pograć godzinkę na połowie maszyn... :?: ... 8-)
Wlasciwie to granie na maszynach jest za darmo placi sie tylko za wejscie na strone z flipperami. Moze zrobie takienobrotowe drzwiczki Smile
Mezik w Majówke otwarte macie?
piatek,sobota otwarte
niedziela zamkniete
(duza szansa ze w sobote mnie nie bedzie)
To taki plan B,pogoda ma być do D.
Będzie ktoś w Krakowie 14.-17. maja? Ląduję bladym świtem 14. na konferencję, będę do soboty. Jakaś tam impreza konfernecyjna jest, ale minimum jeden wieczór na flipery do rana planuje w Chmielu. Ktoś będzie? W sensie, poza mezikiem Smile
16 maja raczej bede w rzeszowie i pewnie duzo ludzi bedzie.
Ej, a bedziesz mial otwarte? Smile
Oczywiscie, to ze Mnie nie ma nie znaczy ze lokal zamkniety.
Byłem i miejscówka jest przednia, tylko właściciel męda Wink
Żartuje, żal wielki że chociaż w jednej czwartej tak kozackiej miejscówki nie ma w Poznaniu. Flippery, automat Street Fighter no i niezły wybór piwa z rzemieślniczymi smakołykami włącznie. Duże zaskoczenie na plus to Bow and Arrow - grywalność niesamowita, mam nadzieję zagrać kiedyś na wersji z cymbałkami Smile

Na pewno jeszcze wpadnę, chociaż na najbliższą ligę raczej na pewno nie. Dzięki mezik za flipperowe pro-tipy!
ciągle działa? muszę się przejść
Pewno ze dziala.
Stron: 1 2 3 4 5