Forum Flipperowe

Pełna wersja: Okladka Top Secret nr 8
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Taka mała ciekawostka. Pewnie poznajecie tę damę Smile
http://www.topsecretfan.com/wp-content/g...ret_08.jpg
no ładnie wygrzebałeś Smile masz ten egzemplarz? Ciekaw jestem czy był w nim artykuł związany z okładką.
Z tego co pamiętam to nic takiego nie było. Ale zobaczymy. Znalazłem już torrenta ze skanami wszystkich TS. Wieczorem coś powinno już być. Smile
Stary dobry TS...

zasadniczno, to ta okładka nie musi być wogóle związana z pinballem - takie metalowe laski to był dość popularny nurt wsród niektórych malarzy związanych ze światem science-fiction i można je było napotkać tu i ówdzie... jakby przejrzeć stare numery Fantastyki to pewnie byłoby ich więcej.

edit: a nie, widze po zdjeciach w ipdb ze to ta sama co z pinbotem sypia Smile
Paweł napisał(a):no ładnie wygrzebałeś Smile masz ten egzemplarz? Ciekaw jestem czy był w nim artykuł związany z okładką.
Jakiś czas temu zutylizowałem cały zbiór gazetek komputerowych. Tę okładkę pamiętam jednak doskonale. W środku na 100% nie było wzmianki o flipperach, niestety.
pizmakus napisał(a):
Paweł napisał(a):no ładnie wygrzebałeś Smile masz ten egzemplarz? Ciekaw jestem czy był w nim artykuł związany z okładką.
Jakiś czas temu zutylizowałem cały zbiór gazetek komputerowych. Tę okładkę pamiętam jednak doskonale. W środku na 100% nie było wzmianki o flipperach, niestety.

jak kolega LUK napisał, tak czy siak fajny artefakt
L.U.K napisał(a):Stary dobry TS...

zasadniczno, to ta okładka nie musi być wogóle związana z pinballem - takie metalowe laski to był dość popularny nurt wsród niektórych malarzy związanych ze światem science-fiction i można je było napotkać tu i ówdzie... jakby przejrzeć stare numery Fantastyki to pewnie byłoby ich więcej.

edit: a nie, widze po zdjeciach w ipdb ze to ta sama co z pinbotem sypia Smile

http://ssscheer.us/ARidersJournal/Beauti...hines.html