Forum Flipperowe

Pełna wersja: cykl turniejów na Śląsku - kto jest chętny?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Koleżanki i koledzy,
Planowana jest organizacja turniejów w nowym miejscu na Śląsku, ale organizatorami będą osoby znane.
Pierwszy turniej przypuszczalnie 11.05 (sobota). Jeśli dopisze frekwencja i będą chętni odbędzie się liga - cykl turniejów co ok. 2 tygodnie kolejny ( bez miesięcy wakacyjnych ).
Będą nowe, nieznane jeszcze w Polsce maszyny.
Oczywiście przewidziane są nagrody.
Proszę zgłaszać w formie postów kto jest wstępnie zainteresowany.

pozdrawiam
Łukasz
Ja jestem wstępnie chętny.
moze nie zawsze mam czas ale jak najbardziej sie pisze
Mnie kompletnie nie pasują soboty. Może jest ktoś za tym żeby organizować turnieje w niedzielę?
Niedziela odpada, zdecydowanej większości bardziej pasuje sob., bo można spokojnie wrócić do domu. Niestety nie da się tak by wszystkim pasowało.

woki napisał(a):Mnie kompletnie nie pasują soboty. Może jest ktoś za tym żeby organizować turnieje w niedzielę?
raz na jakiś czas chętnie, regularnie nie dam rady.
ja wstępnie chętny,
Łukasz , pozwolę sobie odejść od właściwego tematu ( korzystając z okazji ) i zadać pytanie dotyczące centralnej Polski - czy w Warszawie też coś takiego / pokrewnego jest planowane ?
Nie ma problemu - nie, nie jest, nie ma kto tego robić niestety. Dlatego wszystkie siły i możliwości moje (a innych chętnych zapraszamy - każda pomoc się przyda np. nagrody, nagłośnienie w mediach, jedzenie i picie etc.) kierujemy w tym roku na Śląsk. Na Śląsku jest sporo fanów, dojazd niezły. Jak by była większa grupa, to i może jakieś spanie będzie można załatwić taniej. DZIAŁAMY. I zapraszamy do grania i pomocy.

Gwynbleidd napisał(a):Łukasz , pozwolę sobie odejść od właściwego tematu ( korzystając z okazji ) i zadać pytanie dotyczące centralnej Polski - czy w Warszawie też coś takiego / pokrewnego jest planowane ?
chętnie się wybiorę tylko kiedy i gdzie dokładnie ?
ja chętnię tyle że to chyba chodzi Ci o 11, bo 12 to niedziela
data poprawiona, sorry
na szczegóły jeszcze za wcześnie, dajcie nam chwilę
pzdr


Palmer Eldritch napisał(a):ja chętnię tyle że to chyba chodzi Ci o 11, bo 12 to niedziela
jak uda się w dobrym zdrowiu wrócić po długim weekendzie to chętnie się wybiorę Wink
Jestem chętny!
to widzę, że się dobra ekipa kroi! świetnie.
czekam na dalsze zgłoszenia, jak tylko będę mógł wyjawić więcej to to zrobię.



York napisał(a):Jestem chętny!
Stron: 1 2 3 4 5