Forum Flipperowe

Pełna wersja: PIXEL HEAVEN 2013 :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Hej. W końcu mogę obwieścić: ruszyła strona i profil imprezy, którą organizuję powodowany miłością do maszyn 8/16 bit (i nie tylko - flippery mają tam również swoje miejsce :-D oraz szukaniem przyczynku do przejrzenia mojej aktualnej kolekcji starych maszyn z lat 80. i 90. ubiegłego wieku Do tej pory nie było kazji, żeby w końcu zebrać sie i zobaczyć, co ja tam właściwie mam (a że trochę tego jest to wiem na pewno) Tak więc zapraszam póki co na www.pixelheaven.pl oraz do polubienia na facebook.com/pixelheaven, a wstępnie w czerwcu do zobaczenia na Retro Entertainment Day (&Night) w Warszawie!
PS. Jak ktoś ma pomysły, co jeszcze możnaby zrobić podczas PH2k13 - zapraszam do kontaktu. Wszelkie komentarze mile widziane!!! :-D
Super sprawa i to nie tylko dlatego że będą flipery. Smile Chętnie popatrzę jak ma się scena Atari, chociaż wiem że moderzy porobili już takie cuda w poczciwym 130XE, że niejedna Amiga by wymiękła. Smile
dzieki. też uważam, że takie spotkanie w klimacie powiedzmy elektronicznej rozrywki lat 80. i 90. to będzie super sprawa! sam nie mogę się doczekać, jak odwieczni wrogowie Atari vs. Commodre podadzą sobie ręce po latach ;-)
Świetna impreza na pewno wpadnę. Zadbajcie tylko o to, aby flipperki były naprawdę czadowe Smile
Zapowiada się ciekawie. Obecność obowiązkowa.
ej no, super inicjatywa i stronka, muzyka również świetna. na pewno mnie nie zabraknie.

P.S - Atari ssie, Spectrum rulez Smile
a i fajne by było poszerzenie sekcji komputerowych flipperów także o inne tytuły - Pinball Fantasies, Epic Pinball czy choćby Slam Tilt, choć to już lata 90-te.
Dzięki za opinie i sugestieSmile Temat mnie tak zassał, że obowiązki służbowe idą póki co w kąt. Robota to głupotaSmile Pomysł z sekcją flipperów komputerowych kupuję!
Aha i zgoda - moim zdaniem też Speccy rulez!
Spectrum OK
Cytat:WRĘCZENIE NAGRÓD DLA ZWYCIĘSCÓW

Timetable

hmmm
:oops: dzięki za info
A może zrobić pokaz starych gier na nowym sprzęcie. Żeby młodzież zobaczyła, że stare gry nadal żyją i mają się dobrze.

Konsola PS3 + Namco Museum Essentials (zestaw 6 gier: Pac-man, Galaga, Dig Dug, Dragon Spirit, Xevious oraz Xevious: Resurrection)
Polecam: DIG-DUG (człowiek pompka :evil: ).

Jest jeszcze: Atari Anniversary (Asteroids, Asteroids Deluxe, Battlezone, Black Widow, Centipede, Gravitar, Missile Command, Pong, Space Duel, Super Breakout, Tempest, Warlords)
Osobiście nie grałem, ale PONG to klasyka klasyki.
Tek, generalnie można, ale raczej skłaniam się na barierze na CD32, bez PCtów i nowych konsol :-)
znaczy, będziesz ładował gry z kaset i dyskietek ? Chętnie pomogę, nie pamiętam kiedy ostatni raz stroiłem głowicę Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5