Forum Flipperowe

Pełna wersja: Lokalizator flipperów - zgłaszanie nowych miejsc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Delfin w Ślesinie-Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Półwiosek Stary 30B, ślesin wielopolskie



https://megawrzuta.pl/download/1a2ca1c80...5f291.html
Tego GRAM to nie wiem nawet czy warto wpisywać do lokalizatora... na FB zobaczyłem ogłoszenie otwarcia parę dni temu, napisane było, że są "automaty, arcade, i pinball". Nie wiedziałem tylko, że pinball w znaczeniu dosłownym tzn. JEDEN pinball (tudzież flipper). Stoi tam The Game Show Bally, nie znam szczegółów bo nie byłem, jeszcze nie wróciłem, przeglądałem sobie zdjecia z otwarcia. Trochę rozczarowujące, ale tak jak mowilem - to jest Zbawix, wiec robione pod całą tamtejsza śmietankę i zarobek. Nie zdziwię się jak w przeciągu pol roku lokal zniknie.
Do czasu aż ktoś tam zajrzy i opisze co tam dokładnie jest i na jakich warunkach można tam pograć - nie umieszczam w Lokalizatorze.
Jeśli - jak gdzieś przeczytałem - mają tam zaledwie 60mkm powierzchni to raczej zbyt wielu flipperów nie należy się spodziewać, choć liczyłem na co najmniej dwa ponieważ w jakimś wywiadzie przeczytałem:
Cytat:Maszyny zwoziliśmy z Katowic, Poznania, flippery znaleźliśmy u warszawskiego kolekcjonera, część trzeba było odrestaurować."
Witam, zgłaszam nową lokalizację Wink

Województwo: mazowieckie
Miasto: Warszawa
Nazwa lokalizacji: TB Bowling&Bilard Club
Adres: Ul. Gładka 18, 02-172 Warszawa,
Listę flipperów: 1 sztuka: DRACULA Williams'a
Ceny: 2 zł - 1 gra, 5 zł - 3 gry
Informacje dodatkowe: w grudniu 2018 maszyna była w dobrym stanie, choć na lewej rampie kulka się zatrzymywała, należało "lekko" uderzyć w bok maszyny i grało się dalej Smile, godziny otwarcia:pn-czw 15.00-24.00, piątek 15.00-2.00, sobota 10.00-2.00, niedziela 12.00- do ostatniego klienta nie krócej niż 22.00.

Edit NEX/ DODANE
W Hangarze646 na Wale Miedzeszyńskim stoi Guardians of the Galaxy i coś jeszcze, też jakaś nówka. Wyleciało mi z głowy bo się zapatrzyłem w tego GOTG.

Edit NEX/ DODANE
snowvictim napisał(a):W Hangarze646 na Wale Miedzeszyńskim stoi Guardians of the Galaxy i coś jeszcze, też jakaś nówka. Wyleciało mi z głowy bo się zapatrzyłem w tego GOTG.

O jaka miła niespodzianka Smile Kilkanaście dni temu posłałem im pytanie czy w pozostałych lokalizacjach także posiadają strefy Arcade. Odpisali:

"Dzień dobry
Strefa gier Arcade znajduje się tylko na Mokotowie.
Zapraszamy!"

GOTG to świetny fliper - trzeba będzie się wybrać Smile
NEX napisał(a):O jaka miła niespodzianka Smile Kilkanaście dni temu posłałem im pytanie czy w pozostałych lokalizacjach także posiadają strefy Arcade. Odpisali:

"Dzień dobry
Strefa gier Arcade znajduje się tylko na Mokotowie.
Zapraszamy!" [...]

Tak mi się kojarzyło z tym co napisał kilkanaście dni temu RAA w lokalizatorze mazowieckim w temacie Hangaru na Mokotowie:

"Likwidują strefę maszyn. Byłem dziś i wszytko wygaszone. Może właściciel maszyn poda info czy je gdzieś przeniesie."

Chyba wiemy gdzie ją przenoszą Smile
Konrad wrzuć w mazowieckim nowa lokalizację - Hangar 646 Wał Miedzeszyński.
Są dwie maszyny Guardians of Galaxy oraz Metallica. Obie w doskonałym stanie, tylko Metallica bardzo cicho nastawiona. 1 gra 3 bile, daje EB.
RAA napisał(a):Konrad wrzuć w mazowieckim nowa lokalizację - Hangar 646 Wał Miedzeszyński.
Są dwie maszyny Guardians of Galaxy oraz Metallica. Obie w doskonałym stanie, tylko Metallica bardzo cicho nastawiona. 1 gra 3 bile, daje EB.
I dobrze, nie będzie zagłuszała GOTG Wink

Jakie ceny?
1 gra 2PLN, 3 gry 5PLN
W kolejnej lokalizacji Hangar 646 (Targówek, Dalanowska 29) pojawiły się 2 maszyny:
Star Wars oraz KISS
3 bile, daje EB, 2 PLN jedna gra, 5 PLN 3 gry. Maszyny w bardzo dobrym stanie wszystko działa bardzo dobrze.

Przy okazji informacja, że w Hangarach będzie więcej maszyn Smile. Niedługo ma się pojawić DeadPool, Walking Dead i UWAGA The Beatels!

Edit NEX/ DODANE
O kurde, ten limitowany rarytas? To ktoś sie rzucił. Czekam na info kiedy będzie
RAA napisał(a):Przy okazji informacja, że w Hangarach będzie więcej maszyn Smile. Niedługo ma się pojawić DeadPool, Walking Dead i UWAGA The Beatels!
Super! Aż 3 lokalizacje z najnowszymi maszynami Sterna w Warszawie Smile

Andrew napisał(a):O kurde, ten limitowany rarytas? To ktoś sie rzucił. Czekam na info kiedy będzie
To nie będzie wersja za 50k tylko ta za coś koło 7k Wink
Park trampolin JumpWorld Wrocław
Otmuchowska 15, 50-505 Wrocław
czynne 10-22 codziennie

Stern Metallica 2zł - 3 bille (wytarty playfield ale stan OK)
W Poznaniu mamy 3 flippery na pewno. Ten sam właściciel, dwie lokalizacje. W centrum handlowym połączonym z dworcem głównym AVENIDA przy ulicy Matyi 2 oraz w KINEPOLIS przy ulicy Bolesława Krzywoustego 72. Flippery się wymieniają. W tej chwili w kinepolis stoją Metallica PRO by Stern 2013 oraz Star Wars PRO by Stern 2017 a w avenidzie Iron Maiden PRO by Stern 2018. 8-) HGA
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9