Forum Flipperowe

Pełna wersja: Zamawiam części - ktoś chętny się podłączyć?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Będę zamawiał części z Parts4Pinball, Planetary Pinball oraz PinballHeaven. Może ktoś się chce podłączyć? Albo może ktoś rzuci opinie o tych sklepach, a zwłaszcza o Planetary - maja trybik do RoadShow (Sector Gear) za jedynie 4$, podczas gdy wszędzie chcą za to 8 i więcej - może jakaś podpucha?
coś bym zamówił,pod koniec następnego tygodnia.
potrzebuje rowniez pare czesci do ROADSHOW na szybko bo mam playfield calkowicie rozebrany i trzymaja mnie geby i oczy ktore nie chodza i cos do innych, zobacze co maja w sklepach i chetnie sie dorzuce do zamowien
a kiedy będziesz zamawiać i na ile Ci się pali ?


dyleck napisał(a):Będę zamawiał części z Parts4Pinball, Planetary Pinball oraz PinballHeaven. Może ktoś się chce podłączyć? Albo może ktoś rzuci opinie o tych sklepach, a zwłaszcza o Planetary - maja trybik do RoadShow (Sector Gear) za jedynie 4$, podczas gdy wszędzie chcą za to 8 i więcej - może jakaś podpucha?
Chwilowo mi się nie pali. Wczoraj Paweł poratował mnie trybikiem i pożar chwilowo ugaszony. Myślę, że w następnym tygodniu będę zamawiał.
ja też się piszę na parę rzeczy


ps. dyleck kupiłeś road showa ??
Tak, kupiłem. Smile

Jak ktoś już wie co chce, to ślijcie mi info (chyba najlepiej na priv). Ja to poogarniam od strony logistycznej - popatrze co gdzie jest i jak to zrobić by wyszło najkorzystniej.