Forum Flipperowe

Pełna wersja: Reset WPC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
ja 8 sztuk Smile
Naniosłem jeszcze małe poprawki związane z wykorzystaniem złącz z Maritexu i zdecydowałem się zlecić produkcję 30 szt.
Płytki i montaż zlecone w Chinach, transport zwykłą przesyłką więc dostawa może chwilę potrwać.
Będę informował na bieżąco.

Jak macie jeszcze jakieś inne projekty eketroniczne które mogłyby być przydatne forumowiczom to dajcie znać.
Ja na próbę wezmę 6 szt.Myślałem że to będzie coś na zasadzie zmontuj sobie sam Smile ,ale jak już zamówione u małych rączek no to ok.
Poproszę pozostałe 6 sztuk.
>York
Montaż jednaj lub kilku sztuk można zrobić samemu ale już przy kilkudziesięciu to nudna robota.
Sam montaż mnie nie bawi, lubię projektować.
I tak do ręcznego zamontowania pozostają złącza, procesor (na mieli na stanie) i uSwtich.
Płytki zostały już wyprodukowane i zamontowane zostały elementy SMD, teraz czekamy na wysyłkę.
W międzyczasie postaram się napisać kod do uP i zamówić złącza.
nie wiem co to i za ile ale biorę ze 2 Smile
Za późno !Musisz poczekać na następną partię Big Grin
Jeżeli nie będzie problemów z uruchomieniem i działaniem to zamówienie będzie można powtórzyć w dowolnym momencie.
Jak to odpali to pisze się na drugą edycję 3szt.
Mnie też dolicz do następnej partii
Dzisiaj dostałem potwierdzenie nadania przesyłki.
Przy następnej partii również byłbym chętny na kilka sztuk Smile
Pomysł wysyłki listem chyba nie był do końca trafny, od tygodnia przesyłka ma niezmienny status "Item is ready for transport".
Cóż musimy się uzbroić w cierpliwość.
(01/11/2020, 23:26)JarekC.DIY napisał(a): [ -> ]Pomysł wysyłki listem chyba nie był do końca trafny, od tygodnia przesyłka ma niezmienny status "Item is ready for transport".
Cóż musimy się uzbroić w cierpliwość.
już tak miałem kilka razy, a przesyłka już była w drodze Wink
Stron: 1 2 3 4 5