Forum Flipperowe

Pełna wersja: składanie flippera do transportu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
dzień dobry , mam pytanie do szanownych forumowiczów, czy flipper można składać? pytam ponieważ powoli noszę się z zamiarem zakupu pierwszego flipperka ale mam auto typu kombi i nie wiem czy flipperek się do niego zmieści czy mam szukać większego auta - czy flippery sa składane w jakikolwiek sposób?

pzdr.
mapka
Tak, flippera (poza pinball 2000) mozna w miare szybko zlozyc do transportu. Zlozony flipper powinien bez problemu wejsc do wiekszosci kombi.
Jeśli masz wysokość wlotu bagażnika powyżej 78 cm. to powinien wejść.
dziekuje, przez złożenie rozumiem odkręcenie nóg? i zostaje playfield z szybą oraz wyświetlacz pionowo , dobrze rozumiem?
super dziekuje, traz juz wszystko jasne , nie miałem pewnosci czy on sie bardziej składa poza nogami , teraz wszystko jest jasne
Zależy do jakiego kombi! Ford focus mk2 kombi. Earthshaker wchodzi po złożeniu głowy i odkręceniu nóg. Shaq attack trzeba koniecznie odkręcić i głowę i nogi. Więc wszystko zależy od samochodu i modelu flippera.
(09/07/2020, 09:21)NEX napisał(a): [ -> ]Tak, flippera (poza pinball 2000) mozna w miare szybko zlozyc do transportu. Zlozony flipper powinien bez problemu wejsc do wiekszosci kombi.

Niestety nie do większości, a wspomniane 78 cm musi być w pełnym prześwicie szerokości, a nie tylko na środku. Czasami pomaga odkręcenie backboxu od łap i przesunięcie go z kablami aż do lockbaru. To daje nam kilka, często kluczowych centymetrów
Istnieje również opcja demontażu "głowy" całkowicie. Wówczas przybywa "kombiaków" zdolnych do transportu pinballa.
Teraz niestety już prawie tylko takie produkują.Tęsknię za moją starą Omegą... Smile