Forum Flipperowe

Pełna wersja: Zagrywki - Warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ciekawe kiedy ten lokal otworzą.

Miał być koniec roku 2019, potem początek roku 2020, teraz nawet terminu nie ma...
Nawet o tym nie słyszałem, ale pewnie będzie podobnie jak w hula kula że flippery na żetony. Najpierw niech otworzą, potem się zobaczy co to z tego wyjdzie Smile
No i jest oficjalny termin - otwierają 17 marca.

UPDATE: Lista maszyn, ceny i inne informacje są już w Lokalizatorze: http://www.forum.flippery.org.pl/showthr...p?tid=2744
Zapowiada się bardzo dobrze, trzeba będzie sprawdzić w praktyce. Tytuły bardzo ciekawe, szkoda że nie ma MM Remake. Ceny na poziomie akceptowalnym.
Wg mojej wiedzy nie ma w Polsce innego miejsca z tak dużą ilością tytułów wydanych po 2000r. (6 maszyn jest w Hula Kula w Warszawie, trochę mniej w Muzeum w Krakowie).
(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): [ -> ]Zapowiada się bardzo dobrze, trzeba będzie sprawdzić w praktyce.

Myślę że będzie OK Smile
 
Zagrywki jak kojarzę należą do właściciela Hangarów 646 a tam maszyny utrzymywane są w niezłym stanie, można więc liczyć że i tu będzie podobnie.

Trochę zaskakująca jest ta informacja że po godzinie 18-ej osoby poniżej 18 roku życia będą musiały opuścić lokal.
W tym kontekście nasuwają mi się dwa spostrzeżenia:
1. Przypomniało mi się, że jakiś czas temu pojawiła się informacja o turnieju w Zagrywkach (potem zostało to odwołane). Taki ewentualny turniej musiałby się skończyć przed 18-tą aby zawodnicy, którzy nie skończyli 18 lat nie musieli  wychodzić w trakcie. 
2. Niedawno byliśmy w Hali Gwardii (Sebastian, Mateusz, Artur), Spotkaliśmy się jakoś około 17-ej, trochę pograliśmy, nawet rozegraliśmy mini turniej. Wyszliśmy jakoś po 19-ej. Gdybyśmy chcieli spotkać się w Zagrywkach to Sebastian musiałby przejechać bez Mateusza.

(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): [ -> ]Tytuły bardzo ciekawe, szkoda że nie ma MM Remake.

Akurat tego nie żałuję. MM Remake to IMO żadna rewelacja (ale oczywiście gusta są różne Smile)

(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): [ -> ]Ceny na poziomie akceptowalnym.

Tam wkradł się mały błąd - już poprawiłem. W każdym bądź razie 5PLN za 2 dwie gry to dobra cena. 

(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): [ -> ]Wg mojej wiedzy nie ma w Polsce innego miejsca z tak dużą ilością tytułów wydanych po 2000r.

W prywatnych kolekcjach są ale w miejscu ogólnie dostępnym (do którego można sobie po prostu pójść w dowolnym dniu) to raczej faktycznie nie ma.

(05/03/2020, 10:11)namore napisał(a): [ -> ](6 maszyn jest w Hula Kula w Warszawie, trochę mniej w Muzeum w Krakowie).

Przeniosłem Twój post z Lokalizatora do tego wątku. W Lokalizatorze rozmawiajmy tylko o danej lokalizacji (której dotyczy wątek) aby zachować przejrzystość informacji - tam głownie chodzi o to aby ktoś kto zajrzy do danego wątku uzyskał najświeższe info dotyczące tej jednej konkretnej lokalizacji (maszyny, ich stan, ceny, godziny otwarcia itp)
Dzięki Panowie za informacje, zaczynam zbierać pięciozłotówki  Big Grin
Na stronie Zagrywek pojawiło się zdjęcie z maszynami.
EDIT: termin otwarcia 17 marca jest nieaktualny.

[Obrazek: 89536037_205739257503698_742224985027772...e=5ED54FE0]
A jaki to adres tej miejscówki ? 
A już doczytałem - Nowy Świat 
A jeśli chodzi o nieletnich to wejście do 18stej - jak wejdą wcześniej to już są i zostają  Tongue
A już na pewno jeśli są z kimś pełnoletnim
(11/03/2020, 23:14)Andrew napisał(a): [ -> ]A jeśli chodzi o nieletnich to wejście do 18stej - jak wejdą wcześniej to już są i zostają  Tongue
A już na pewno jeśli są z kimś pełnoletnim

Niestety nie.  Z ich Regulaminu:

"Od godziny 18:00 na terenie obiektu mogą przebywać tylko osoby pełnoletnie
Osoby niepełnoletnie mogą dokonywać rezerwacji, które kończą się maksymalnie o godzinie 18:00"
maszyny prezentuja sie naprawde konkretnie. ten Monster Bash to oryginalny czy remake ?
remake