Forum Flipperowe

Pełna wersja: Update/naprawa forum
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Rozpoczęły się prace mające na celu naprawę błędów związanych z kodowaniem, poprawą działania forum oraz dodaniem nowych funkcjonalności.

W związku z tym przez najbliższe 2-3 tygodnie serwis będzie co jakiś czas niedostępny. Przerwy będą trwały od kilku godzin do kilku dni.

Posty pisane w tym czasie mogą (choć nie muszą) znikną dlatego w przypadku ważnych informacji (na przykład dotyczących turniejów) proszę ich autorów o zapisywanie sobie ich kopii.

Postaramy się aby przerwy były jak najkrótsze a prace zostały zakończone jak najszybciej.
test 123
aązżźcćłó
Polska czcionka została przywrócona na prawie całym serwisie. Niestety teraz posty, które zostały utworzone po ostatniej awarii zamiast polskich znaków zawierają krzaczki i niestety tak już pozostanie. Na szczęście błędy zostały usunięte ze wszystkich wcześniejszych tematów i postów.

Straciliśmy czytelność w postach z ostatnich 3 miesięcy ale odzyskaliśmy to co tu powstało przez ostatnie 9 lat.

Prośba do autorów ważnych tematów o ręczne ich poprawie.

Prace trwają nadal.
Forum przeszło w ostatnich dniach kilka updatów. Po ostatnim znów pojawił się jak widać problem z czcionką. Na chwilę obecną wreszcie mamy już zainstalowaną najnowszą wersję skryptu. Prace trwają nadal (kolejne kroki to poprawa kodowania oraz instalacja dodatków).

Odpowiadając na jedno z pytań: obecny wygląd forum jest oczywiście przejściowy Smile

Gdyby ktoś zauważył jeszcze jakieś nieprawidłowości - prośba o info.
Ja się przez długi czas (tydzień) nie mogłem zalogować. Przeładowywała się strona i tyle.
Dziś napisałem do RAV o kontakt do Ciebie NEX i od razu zadziałało Smile

A jak biorę zapomniałeś hasła to mam tak:

Ran into problems sending Mail. Response: 535 5.7.8 Login incorrect.
adas_2008 napisał(a):Ja się przez długi czas (tydzień) nie mogłem zalogować. Przeładowywała się strona i tyle.
Dziś napisałem do RAV o kontakt do Ciebie NEX i od razu zadziałało Smile
Forum cały czas jest w trakcie przebudowy. Jeszce trochę to potrwa

adas_2008 napisał(a):A jak biorę zapomniałeś hasła to mam tak:
Ran into problems sending Mail. Response: 535 5.7.8 Login incorrect.
Dzięki za info
Forum działa już na najnowszej wersji phpBB. To jednak jeszcze nie koniec zmian - prace w toku.

Problemy z logowaniem (które pojawiały się w ostatnich dniach) zostały usunięte.

Dziś na forum pojawiło się sporo botów, które zaspamowały nam prawie każdy dział forum. Wprowadziliśmy nowe zabezpieczenie - powinno być już OK

Gdybyście zauważyli jakieś błędy lub nieprawidłowości - prośba o info.
A jest szansa, że to też wróci do normy: "Ustęp 1 – zan..."? Ten ciąg znaków pojawia się zamiast myślnika.
Pinball Wizard post_id=34815 time=1564592980 user_id=700 napisał(a):A jest szansa, że to też wróci do normy: "Ustęp 1 – zan..."? Ten ciąg znaków pojawia się zamiast myślnika.
Nie zauważyłem tego - dzięki za info.
Przed nami jeszcze jedna duża zmiana. Zobaczymy czy po jej przeprowadzeniu problem pozostanie.
Prace nad nową wersją forum dobiegają końca. Myślę że najpóźniej do końca stycznia wszystko powinno być już gotowe (może nawet wcześniej).

Potrzebujemy jeszcze 2-3 osoby do testów. Chodzi i sprawdzenie nowych funkcjonalności, wyłapanie ewentualnych błędów, wyrażenie zdania odnośnie wyglądu itp. Jeśli ktoś jest chętny i może poświęcić na to trochę czasu - prośba o PM.
W najbliższym czasie forum zostanie na kilka dni wyłączone. Będzie to związane z ostatnią już zmianą skryptu. Po tej zmianie forum wróci w zupełnie nowej odsłonie (nowy wygląd, nowe funkcjonalności, poprawione błędy). Wszystkie posty oraz ustawienia zostaną oczywiście zachowane.
Update zakończony. Wszelkie informację dostępne są w nowym temacie: http://forum.flippery.org.pl/showthread....2#pid33382
Temat zamknięty