Forum Flipperowe

Pełna wersja: Jak zdobyć Bauernhofmultiball w Medieval Madness?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ktoś podpowie? Rozwaliłem zamek 6 razy i nie wiem co dalej.
czy chodzi Ci o barnyard multiball??
Tak, Barnyard Multiball.
Ps. o, co chodzi z tymi "Troll bombs"?
po pierwsze barnyard multiball. zapalisz go gdy wystrzelisz z katapulty wszystkie przedmioty a odpalo sie go albo w merlins magic albo w katapulcie(nie pamietam, ale z pewnoscia znajdziesz) teraz troll bombs. trole zapalsz bijac 7 razy w zólte gumki i teraz jesli po zapaleniu troli, nie odpalisz ich w merlins magic tylko znowu bedziesz bił w żółte gumki to po 7 trafieniach dostaniesz troll bomb(sa tez inne mozliwosci zdobycia troll bomb np, podczas troll madness, lub smack a troll trafianie w zolte gumki) i taka troll bomb moze odpalic przy uzyciu plungera - skutek jest taki jakbys trafił bila w trola. Przepraszam, ze tak nieskładnie jakbys czegos nie zrozumiał to postaram sie napisać lepiej. pzdr
Jeszcze jeden sposób na zdobycie Troll Bomby - walnij tak, by trafić w żółtą gumkę i od razu rykoszetem w dziurę w zamku (tam gdzie się zapala Castle Multiball). Troll Bombs są szczególnie przydatne w czasie Battle for the Kingdom, bo to jedyny sposób by rozwalić trolle chroniące dostępu do zamku.

P.S. Gdzies w Polsce stoi to cudo?
No dzięki za pomoc, muszę poćwiczyć celowanie w katapultę, ciężko jest.
dyleck napisał(a):P.S. Gdzies w Polsce stoi to cudo?

Nie słyszałem i chyba nie trafisz go na punkcie Smile
pytam człek co gra na konsoli, niestety nie ma raczej nigdzie ogólnodostępnej machiny tej

Paweł napisał(a):
dyleck napisał(a):P.S. Gdzies w Polsce stoi to cudo?

Nie słyszałem i chyba nie trafisz go na punkcie Smile