Forum Flipperowe

Pełna wersja: Tanio,Dobrze,Duuuuuuuużo !!!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
cdn...
No właśnie, cdn..
Powiedz Daniel jak to się stało, że po tym jak nawyzywałeś prezesa PSF i nawciskałeś Pawłowi, zarzekałeś się, że nie będziesz się pojawiał na turniejach... jednak jesteś.
I jeszcze pouczasz admina :lol:
...imiennikowi spod Rzeszowa tez się grubo wtedy dostało Undecided

ja tez jestem ciekaw :!:
poszli na ugode i płacą za mnie wszystkie startowe i jeszcze mam free przejazdy na zawody.

Ps.A tak na poważnie, chyba Wam już się kompletnie poje....ło w tych główkach.NIkogo nie zwyzywałem więc nie piszcie głupot.Jątrzyć to wiedzę potraficie i chyba tylko to.Niestety muszę Was też zmartwić.Nic Wam to nie da.
Łza się w oku kręci gdy Ojciec i Syn przemawiają tak zgodnie, i to wszystko w czasach gdy zewsząd doniesienia, że młodzież już nie szanuje starszych.
janekV8 napisał(a):No właśnie, cdn..
Powiedz Daniel jak to się stało, że po tym jak nawyzywałeś prezesa PSF i nawciskałeś Pawłowi, zarzekałeś się, że nie będziesz się pojawiał na turniejach... jednak jesteś.
I jeszcze pouczasz admina :lol:
jarnie666 napisał(a):...imiennikowi spod Rzeszowa tez się grubo wtedy dostało Undecided

ja tez jestem ciekaw :!:
avallach napisał(a):Łza się w oku kręci gdy Ojciec i Syn przemawiają tak zgodnie, i to wszystko w czasach gdy zewsząd doniesienia, że młodzież już nie szanuje starszych.

bo widzisz... zamiast w GTA mlodziez grala na fliperach ;-)

pamietaj o tym jak juz zalozysz rodzine ;-)
Ja tam grałem w GTA i też mam szacunek do Taty, ale wiem o czym mówiszSmile
A za radę dziekuje, można powiedzieć, że jestem w fazie realizacji. Na dzień dzisiejszy wyżej na liście marzeń do spełnienia jest kupno flippera a dzieci trochę dalejSmile

jarnie666 napisał(a):bo widzisz... zamiast w GTA mlodziez grala na fliperach ;-)

pamietaj o tym jak juz zalozysz rodzine ;-)
jarnie666 napisał(a):pamietaj o tym jak juz zalozysz rodzine ;-)

...pamiętaj wziąć hasło do konta syna...