Forum Flipperowe

Pełna wersja: Mistrzostwa Swiata Kanada
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tak tylko male info Smile Johannes,ten mlody Ostermeier,jest juz na miejscu,i opinkala juz wszystkich az milo Smile Wczoraj w finale preturnieju ogral Acciariego ,Julio,Joriana i innych Big Grin a koles ma dopiero 16 lat !! dzisiaj zaczynaja Epstein Cup,stawiam ze mlody w mistrzostwach na 100% Top 3 Smile a i na wygranie ma baaardzo duze szanse Smile
Nie widzę Polaków?

EDIT
Faktycznie, dziękuję za zwrócenie uwagi.
Panie Tomku, shift nie działa? :-)
skyline napisał(a):tak tylko male info Smile Johannes,ten mlody Ostermeier,jest juz na miejscu,i opinkala juz wszystkich az milo Smile Wczoraj w finale preturnieju ogral Acciariego ,Julio,Joriana i innych Big Grin a koles ma dopiero 16 lat !! dzisiaj zaczynaja Epstein Cup,stawiam ze mlody w mistrzostwach na 100% Top 3 Smile a i na wygranie ma baaardzo duze szanse Smile

Ja mam taka teorie, ze dzieciaki lepiej graja bo sa duzo nizsze i dzieki temu patrza na playfield pod zupelnie innym katem niz dorosli Wink
Pinball Wizard napisał(a):Nie widzę Polaków?

EDIT
Faktycznie, dziękuję za zwrócenie uwagi.



Nie bylo mi po drodze Tongue
skyline napisał(a):stawiam ze mlody w mistrzostwach na 100% Top 3 Smile a i na wygranie ma baaardzo duze szanse Smile
Nie trafiłeś - z tego co widzę to przeszedł przez eliminacje ale potem w pierwszym meczu zebrał baty (4:1) od Japończyka Kyoichi Miyaura.

W MŚ podoba mi się że grają tam na bardzo różnych maszynach - od staroci po nowości.
no ogladalem Smile ciekawe kto wygra.