Forum Flipperowe

Pełna wersja: VI turniej PLF przeniesiony na 22.07.2012!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Musieliśmy przenieść datę na późniejszą.
Zagramy ponownie na Solcu !!
Szczegóły imprezy :

Start 13:00
Drzwi otwarte od 12:00
Wpisowe 35 zł ( w tym 10 zł na bar)
Zagramy na 9 maszynach !

Pozdrawiam i czekam na pytania Smile
Kurde termin straszny (na 95% nie dam rady), poczatek SUNRISE FESTIVAL w Kołobrzegu. Kazdy termin inny niz 20-29 lipca mi pasuje. Czy to juz ostateczna data ?

Jak mozna cos zaproponowac to 22 lipca jezeli chodzi o mnie to o wiele lepiej, na ten dzien bym jeszcze przyjechal.
Oj, zdecydowanie 22.07. 21.07 (sobota) odpada, bo urwać 2 dni z tygodniowego urlopu to trochę za dużo. Jeden dzień (niedziela) może się jeszcze jakoś uda.
Data zmieniona na 22.07.2012
Rozumiem, że turniej jest otwarty dla wszystkich, zwłaszcza dla tych którzy nie grają na codzien w PLF?? 21 mam urodziny wiec przyznam sie, że to byłby niezly prezentSmile
jak najbardziej turnieje są dla wszystkich Smile zapraszamy
Czy wiadomo przynajmniej orientacyjnie jakie to beda maszyny??
Paweł napisał(a):Zagramy na 9 maszynach !

Pozdrawiam i czekam na pytania Smile
lista zostanie ogłoszona na dwa dni przed turniejem Smile
dziekuje za zmiane terminu, na 100% przyjade tym razem wlasnym transportem bo musze szybko wrocic

jak ktos z zachodniopomorskiego lub po drodze kolobrzeg-warszawa chce sie zalapac to mam miejsce w samochodzie
Paweł napisał(a):Data zmieniona na 22.06.2012

zgubilem sie juz... czyli najblizszy piatek???czy 22 lipca???/
nie jestem na 100% pewny ale wedlug moich obliczej Pawel pomylil miesiac w poscie wyzej, 22 lipca turniej ktory zostal przeniosiony z tej niedzieli czyli bedzie to zalegly SKETCH, a w miejsce jego turniej na gorze kalwari 24.06
tak, jakaś pomyłka , tylko o miesiąc. Góra Kalwaria to tak jakby dodatkowy termin w zamian za Sketch który się nie odbędzie nie z mojej winy...po prostu nie mogą nas przyjąć, więc trzeba szukać nowych miejsc Smile
w takim ukladzie proponuje jeszcze naniesc poprawki tutaj

http://www.flippery.com.pl/lista-turniejow/

Wink
Pzdr