Forum Flipperowe

Pełna wersja: [s] mieszkanie na sprzedaz warszawa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65 m²
3 piętro w 4-piętrowym budynku
Warszawa http://adresowo.pl/o/r4d7i5
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie
Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
Jaki stan? Gumki i żarówki wymienione? Można wysłać na palecie?
Czy w mieszkaniu są jakieś maszyny?
Konrad
czy możesz sprawnie usuwać takie posty i klientów z forum?
Już dość na flipperowym forum tego szlamu.
Poza klientami którzy wpadają jak do marketu (ani dzień dobry ani pocałuj mnie w ...) tylko tekst potrzebuję to i tamto jeszcze takie wpisy Sad
Można zrobić tak jak na niektórych forach, że aby założyć temat w dziale "Giełda" potrzebna jest określona ilość postów. Moim zdaniem lepsze byłoby takie rozwiązanie w połączeniu z posiadaniem konta, powiedzmy, od tygodnia. Przy samym rozwiązaniu ilości postów często wychodzi niepotrzebny spam.
RAA napisał(a):Konrad czy możesz sprawnie usuwać takie posty i klientów z forum?(
Artur, post przeniosłem - od razu gdy go zauważyłem - tam gdzie jego miejsce czyli do działu OT. Widzę że parę osób ma ubaw z komentowania tego tematu wiec niech komentują w miejscu gdzie w sumie to nikomu nie przeszkadza.

snowvictim napisał(a):Można zrobić tak jak na niektórych forach, że aby założyć temat w dziale "Giełda" potrzebna jest określona ilość postów. Moim zdaniem lepsze byłoby takie rozwiązanie w połączeniu z posiadaniem konta, powiedzmy, od tygodnia. Przy samym rozwiązaniu ilości postów często wychodzi niepotrzebny spam.
Tak to byłoby jakieś rozwiązanie ale niestety nie mam wystarczających uprawnień aby to dodać (aktualny skrypt forum defaultowo takiej możliwości nie daje).