Forum Flipperowe

Pełna wersja: Przebijające światło z z boków translitea
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak sobie z tym radzicie?
Listwy nie pomagają bo są za krótkie..jakieś uszczelki pod szkło na boki?

https://i.imgur.com/6nUjnn8.jpg

Bo mam to w obu moich sprzętach. Może jakieś trefne egzemplarze.
Ja mam tak w każdym. Normalka moim zdaniem, zwłaszcza jeśli ma się LEDy. Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to możesz wydać parę EUR, kupić te listwy i je przerobić tak aby chwytały po całości. Tańsza alternatywa to pewnie polecieć izolatką (miałem tak w Elvirze).
snowvictim napisał(a):Ja mam tak w każdym. Normalka moim zdaniem, zwłaszcza jeśli ma się LEDy. Jak tak bardzo Ci to przeszkadza to możesz wydać parę EUR, kupić te listwy i je przerobić tak aby chwytały po całości. Tańsza alternatywa to pewnie polecieć izolatką (miałem tak w Elvirze).

Rany ale padaka... ja gram po ciemku i widoczne jest to imho za bardzo Sad
Ewentualnie wchodzi w grę tuning backboxa tak, żeby światło nie uciekało :lol: Ja bym spróbował na twoim miejscu tą taśmą izolacyjną najpierw, może jakaś poprawa będzie.
snowvictim napisał(a):Ewentualnie wchodzi w grę tuning backboxa tak, żeby światło nie uciekało :lol: Ja bym spróbował na twoim miejscu tą taśmą izolacyjną najpierw, może jakaś poprawa będzie.

w sensie taśmę na backbox? ja myslalem czy jakiejs uszczelki tam nie wkleić
Izolatka na translite, backbox czyms innym. Nie przypuszczam żeby taśma izolacyjna dobrze trzymała się drewna, jak chcesz uszczelniać backbox to już jakimś mocniejszym trzymadłem.