Forum Flipperowe

Pełna wersja: Getaway High speed supercharger przestał dziłać ! Pomocy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ! Mam problem z fliperem Gateway mianowicie w dniu wczorajszym przestał działać elektromagnes :-( w rampie przeciąga bile przez jedno okrążenie po czym wypada tym samym wejściem którym wpadła.Bezpieczniki wszystkie Ok taśmy z płyt wszystkie wypinałem i wpinałem .Może ktoś jest z okolic Wrocławia który by mi pomógł w naprawie (oczywiście odpłatnie) :-> .Proszę o jakiekolwiek podpowiedzi
To może supercharger działa, a problem tkwi w skierowaniu bili na pętlę :?:
Witam ! Właśnie po pierwszym okrążeniu bila wypada z pętli przestał działać elektromagnes który ją tam napędzał. Wchodząc w test rampy też nie działa jest napisane coils no.1 disable no.2 disable no.3 disable próbowałem włączyć je na enable również bez skutku
Kasperos80 napisał(a):Witam ! Właśnie po pierwszym okrążeniu bila wypada z pętli przestał działać elektromagnes który ją tam napędzał. Wchodząc w test rampy też nie działa jest napisane coils no.1 disable no.2 disable no.3 disable próbowałem włączyć je na enable również bez skutku



https://youtu.be/9DIKZgSeZ8g