Forum Flipperowe

Pełna wersja: [Władysławowo i Chłapowo] woj. pomorskie [NIEAKTUALNE]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(aktualne do końca sierpnia 2017)

Władysławowo
obok dworca PKP salon gier,smażalnia "U Pirata"
Corvette,
Addams Family
Getaway,
COTBL ,
Indiana Jones


Chłapowo
ul.Władysławowska 3 salon gier
Addams Family,
Getaway,
Shadow


Chłapowo
ul.Władysławowska 9a salon gier
Fish Tales,
Terminator 2,
World Cup,
Hurricane,
White Water,
Dracula

jutro powinny być gotowe
Theatre of Magic,
Road Show

a potem następne...

Cena - 2×1 zł-5 kul.

Dodane: 2 sierpnia 2017 przez York

Guest

Super info, bo wlasnie wpadlem do Wladka a jadac wybrzezem b malo fliperow...
Potwierdzam przy dworcu stoja jak i rok temu, Addamsi maja urwana lapke i wylaczony stoi
Dzis bede polowal na reszte Dzidki za info ;-) pozdro z juz nie fliperowego nadmorza

Guest

Bylem w Chlapowie, pogadalem z Wlascicielem spoko gosciu ;-) drugi salon byl zamkniety a te na dworcu tez jego Ale sprzedac nie chcial nic hehe

PS ktos mnie oswieci jak tu sie wstawia zdjecie z telefonu do posta?
Moje posty jakos gosc, nie zauwazylem na tel ze nie zalogowany...

Trasa wycieczki, ale fliperow malo, Wladek naj!
Lubie fotorelacje Wink

Chlapowo salon ten wyzej, zagralem kilka partyjek z przypadkowym Niemcem na T2 - oczywiscie mnie ogral Obok staly poskladane maszyny Drugi salon z Dracula i Road show byl zamkniety, nie dziwie sie bo koniec sezonu i deszcze... :[
nieuzytki
Wladek na dworcu PKP najlepsze co spotkalem w tym roku nad calym Polskim wybrzezem Big Grin
niestety Addams nie dzialal bo urwana lapka :[
Smile
jermo85 napisał(a):nieuzytki
uu boli taki widok! Big Grin przypomniało mi się.. rok temu jak bylem na wakacjach w bułgarii na koniec sezonu, widziałem z okna hotelowego Star Wars DE vis a vis, idę tam następnego dnia i już go nie ma bo wywieźli ;f
jermo85 napisał(a):Lubie fotorelacje Wink[

Super! Fotki zawsze mile widziane w tym dziale Smile

btw ciekawe gdzie te maszyny stoją po sezonie - fajne tytuły.
Maszyny stoją w magazynie niedostępne dla wielbicieli...Poskładane flippery do naprawy.Zapraszam na następny sezon bo będzie w czym wybierać wszystkie powinny być w super stanie.
P.S.Road Show jak stał w górnym salonie(na zdjęciu) to nie mógł stać na dolnym bo jest tylko jeden :-)
York napisał(a):P.S.Road Show jak stał w górnym salonie(na zdjęciu) to nie mógł stać na dolnym bo jest tylko jeden :-)

fakt pisane na szybko i po czasie, moj blad liczylem na Dracule i addamsow wg pierwszego posta

Nie wiem czy znowu przyjade na Pl morze bo pogoda i ceny to wariactwo... odl lat woallem cieplejsze rejony a cos mnie skusilo tym razem i troche pozalowalem calej wycieczki - zimno, deszcze, rozrywki malo

Tylko to Drzwirzyno to powod do wizyty nad naszym morzem.