Forum Flipperowe

Pełna wersja: Minibackbox
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Co myślicie o takiej dekoracji do gameroomu? :lol:

[Obrazek: IMG_1032.jpg]

Wsadzę tam jakiś lightshow sterowany Arduino i może to ciekawie wyglądać, bo ten minitranslite działa jak normalny. Z DMD tylko nie wiem co zrobić, a dziury na głośnik zakryję jakąś siatką przedtem pomalowaną na czarno.

Testowałem druk 3D (speaker panel zrobiłem w Google Sketchup) żeby zobaczyć jak to wychodzi i czy można ewentualnie robić poprzez taki druk zapasowe części.

[Obrazek: IMG_1034.jpg]

Może zrobię jeszcze do TOM i AFM :mrgreen:
Zamontuj do tego jakiś dmd clock.
snowvictim napisał(a):Z DMD tylko nie wiem co zrobić...
Jak to co? Wsać tam color DMD i daj sterowanie z STM32F4 lub z Arduino.
no i gdzie on tam upcha ten wyświetlacz??
No może być ciężko tam coś wcisnąć bo skala była x0.388. Na Pinside coś mówili właśnie o DMD Clock.
Daj pół DMD lub dobierz coś z innym rozmiarem piksela.
Od biedy nawet matryce matrixowa 8x8, polaczona szeregiem w 3-4 moduly.
W miejsce glosnikow - glosniki i radio do warsztatu jak ta lala Smile

Dobra robota! Smile
Mały postęp, bawię się teraz jakimiś animacjami. Nic skomplikowanego na razie, zobaczę w ogóle jak to wszystko hula.

[Obrazek: IMG_1227.jpg]
O to to to! Smile Idealnie Smile
Jest good.
Dobra, zrobiłem małą animację. Głowiłem się nad tym co tam "narysować" żeby pasowało do MM. Na miecz za mało miejsca, na jakąkolwiek postać za mała matryca. Zrobiłem zamek z otwierającą się brama.

https://www.youtube.com/watch?v=Ks0Q-eOQ470

Wczoraj w ogóle byłem mile zaskoczony. Wymiary dziury na wyświetlacz DMD w mini backboxie: 13,4cm x 3 cm. Wymiary wyświetlacza DMD: 13cm x 3cm :lol:
Ogólnie to masz jakąś kobietę bo widzę że Ci się nudzi.........