Forum Flipperowe

Pełna wersja: Dracula
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dracula 1011702320
To ja wyręczę Czarka - na turnieju w Dźwirzynie ponad 3 miliardy na 3 bilach Smile
To ładnie Confusedhock:
RAA napisał(a):To ja wyręczę Czarka - na turnieju w Dźwirzynie ponad 3 miliardy na 3 bilach Smile
a dziękuję Smile
Czarek, jak Ty to robisz ?
To zapewne ten nadmorski klimat i duża dawka jodu Smile
4 miliardy bez groszy, jak naprawię DMD wrzucę fotę  Smile Btw pylu81, to od Ciebie ten pinball  Wink Bez sprawnego slingshota nie szło dużo nabić...
Dziwne... mi osobiście Slingshoty raczej przeszkadzają niż pomagają w zdobywaniu punktów, No ale to subiektywna opinia Wink
Moim zdaniem w przypadku tego stołu popsuty pomaga jedynie w kołkowaniu Draculi, bo multiball strzela przez slingshota prosto na lewy flipper, ale poza tym tylko przeszkadza, np. w zbijaniu nietoperzy lub celowaniu na skill shota.
Zgadzam się z Jarnie, slingshoty raczej utrudniają niż ułatwiają grę a już na pewno nie rozumiem dlaczego niesprawny slingshot ma uniemożliwić ugranie kilku mld na Draculi   ;-)
Co ma slingshot do skillshota w Draculi ?? Może mówimy o innych fliperach ?
Nie no o tym samym, po prostu pomyliłem "slingshota" z zapadką od której odbija się kulka przy skill shotach. Ot taka pomyłka i małe nieporozumienie  Big Grin  Btw nie mogę sobie przypomnieć nazwy tego elementu... Generalnie nie odbijał przez nie oryginalną krańcówkę.