Forum Flipperowe

Pełna wersja: Polećcie kuriera do flipera lub arkadówki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Często sprzedający nie chce się borykać z przesyłką i życzy sobie odbiór osobisty, co z racji odległości nieraz nie wchodzi w grę. Potrzebuję kuriera, którego ja bym mógł zamówić – tak by przyjechał do sprzedającego z paletą, załadował flipera na paletę i do mnie przywiózł. I żebym mógł to załatwić jako osoba prywatna, nie podając nipu. Ktoś zna i może polecić sprawdzoną firmę świadczącą takie usługi?
Znając rynek transportu drobnicy w kraju i europie to nie znajdziesz kierowcy który przyjedzie z paletą, zapakuje flipperka, przewiezie go i rozładuje(chyba że prywaciarz ale wtedy cena może być czterocyfrowa w zależności od odległości)
Sęk tkwi w tym, że ktoś tylko przewozi a nie pakuje...kto weźmie odpowiedzialność za źle spakowaną maszynę itp.
Są takie strony jak taniepalety, szukaj w googlu. Za 150zł można wysłać, ale spakowaną, przeważnie jeździ dla nich Poczta Polska albo jakiś duży kurier jak DHL lub Siódemka.
Polecił mi na privie hudyglowa gościa. Jeszcze raz dzięki.

Przetargał fliper przez całą Polskę - z Pruszcza Gdańskiego do Krakowa za 600 zeta. Był porządnie zapakowany i dotarł bez ryski. Furgonetką go wiózł. Jestem zadowolony. Sprzedawca nie chciał pakować na paletę, upierał się na odbiór osobisty. Chromle te firmy kurierskie - byłem gotów zapłacić extra ale żadna nie oferuje usługi że kurier podjeżdża z paletą i stawia na niej klamot. Jakbym miał pożyczać auto i się sam tarabanić to za benzynę, autostrady (600 kilosów w jedną stronę)i nocleg (w jeden dzień bym nie obrócił) bym zapłacił tyle samo pewnie. Zadowolony jestem!
A jakby Panie w środku nie było bebechów to co? :-) .
A gdyby sprzedający spakował flipa na paletę porządnie(dopłacić mu stówkę czy dwie za to) to mogę załatwić transport po kraju za 135zł paleta euro.