Forum Flipperowe

Pełna wersja: [III Turniej 2012] Wiosenne Zawody Flipperowe MYSŁOWICE
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
http://www.ebay.de/itm/Flipper-Williams-...4602d065c7

Szczecin wystawia MONSTER BASHA ale cena jak za taki stan chyba malo okazyjna.
Czy trzeba się wcześniej zdeklarować?
Dopiero koło 3 nad ranem będę wiedział czy dam radę przybyć dlatego pytam.
z tym pytaniem to do Mariusza, ale z tego co wiem nikt nie mowil o ograniczonej ilości graczy, nie ma zadnej listy startowej w tej chwili, wszystko przed turniejem na miejscu (tak bylo na ostatnim turnieju i chyba nic sie nie zmienilo)

ja juz bilet PKP INTERCITY Smile kupiony i melduje sie na turnieju
pisar napisał(a):Czy trzeba się wcześniej zdeklarować?
Dopiero koło 3 nad ranem będę wiedział czy dam radę przybyć dlatego pytam.

Spokojnie.Wszyscy sie zmieszczą :evil:
wróciliśmy.

podziękowania dla gospodarzy.
pozdrowienia dla uczestników.
gratulacje dla finalistów.

do zobaczenia.
Mariusz dziękuję za gościnę -było super.
Jak zwykle wszystko super! Dzięki wielkie!
świetny turniej, wielkie dzięki za cały dzień emocji Smile dostałem lanie ale i tak jestem zadowolonySmile Gratulacje Mario !
Wielkie dzięki za turniej i za to że cały czas Ci się chce poświęcać swój czas!
Jak zagrałeś na ''rybie'' czułem że wygrasz.Gratulacje!
P.S.Musisz ''sprzedać mi przepis na smalec ha,ha!
Pozdr. dla wszystkich uczestników!
Nic nowego nie wymyślę.Było jak zwykle super.Dziękuję,Gratuluje i Pozdrawiam!!!!!!!!! 8-)
to i ja skrobne kilka slow ;-) miejscowka rewelacyjna !! super wszystko zrobione ,swietne maszyny i klimat jest taki jak powinien byc Smile bardzo zaluje ze nie moglem zagrac,ale sercem zawsze za "niebieskimi" no i niestety derby wygraly rywalizacje z turniejem :-( pozniej juz nie wrocilem bo zaraz po meczu jechalem spowrotem na niemcy do domu.gratulacje dla zwyciezcy :-) i fajnie was bylo znowu wszystkich zobaczyc i pogadac Smile mam nadzieje ze za niedlugo znowu sie widzimy na jakims graniu Smile

Pozdro ze Stuttgartu
Się dołączam, ale dodam, że jedzenie jeszcze chyba lepsze niż ostatnio. BOMBA! Kto nie był niech żałuje i się na kolejne szykuje :mrgreen:

JAM napisał(a):Nic nowego nie wymyślę.Było jak zwykle super.Dziękuję,Gratuluje i Pozdrawiam!!!!!!!!! 8-)
Wielkie dzięki za cały turniej (organizację, atmosferę, itd). Walka w finale była świetna. Ale już na pierwszej bili na Terminatorze Mario pokazał, że zwycięzca może być tylko jeden. Gratulacje dla pozostałych graczy.
Stron: 1 2 3