Forum Flipperowe

Pełna wersja: The Machine: Bride of Pin-Bot (renowacja playfieldu)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Szukam osoby, która podjęłaby się kompletnej renowacji playfieldu mojej BOP. Ewentualnie zleciłbym też renowację budy i backboxa.

Oczekiwałbym takiego efektu końcowego:

https://www.youtube.com/watch?v=9N652zzWg9M

Aktualnie playfield wygląda tak jak w załączniku.

Ktoś chętny? Dobrze wynagrodzę.
Pukaj do DiabLa.
Mianownik (kto,co?) - Diablo
Dopełniacz (kogo, czego?) - Diabla.
Diablo D I A B L O Diablo Diablo
Diabły są w kościołach i na wsiach,
A to mój ulubiony cyt.

https://www.youtube.com/watch?v=_J6tC4B3d2I

– Proszę pana...
– Niestety, kochany. Nie przyjmujemy dzisiaj: już po godzinach, a w dodatku wolna sobota jest.
– Nieee, ale ja tylko...
– Ale kochany! Nie ma żadne „tylko”! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
– Ale ja chciałem tylko...
– Kochany! Chyba ja wyraźnie po polsku mówię: do końca roku nic nie biorę! Ja chcę wreszcie spokojnie zjeść!
– Ale do końca roku pan będzie jadł?
– A co, nie starczy?
Ale proszę Pana ja tu przyjechałem z facetem niebieskim fiatem...
Diablo napisał(a):Diablo D I A B L O Diablo Diablo
Diabły są w kościołach i na wsiach,
A to mój ulubiony cyt.

https://www.youtube.com/watch?v=_J6tC4B3d2I

– Proszę pana...
– Niestety, kochany. Nie przyjmujemy dzisiaj: już po godzinach, a w dodatku wolna sobota jest.
– Nieee, ale ja tylko...
– Ale kochany! Nie ma żadne „tylko”! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!
– Ale ja chciałem tylko...
– Kochany! Chyba ja wyraźnie po polsku mówię: do końca roku nic nie biorę! Ja chcę wreszcie spokojnie zjeść!
– Ale do końca roku pan będzie jadł?
– A co, nie starczy?
Starczy to może być uwiąd. Mówi się "wystarczy". Echhh i potem młody człowiek powie, że w telewizji słyszał jak się mówi i weź takiego przekonaj.
xianek napisał(a):Ale proszę Pana ja tu przyjechałem z facetem niebieskim fiatem...
A trzeba było tak od razu .
Jak ktoś ma grafikę na budę do "The Machine: Bride of Pin-Bot" w formacie wektorowym, nadającym się do druku, to chętnie wezmę. Opcje są następujące:

1) Za darmo;
2) Za opłatą;
3) Za przysługę;
4) Na wymianę;

Czasu jest mało. Już kupiłem ręczny skaner i zamierzam się za to zabrać sam... Ale bardziej prawdopodobne jest to, że zapłacę grafikowi, który to "zwektoruje". Wolałbym zapłacić mniej i zrekompensować kogoś, kto już to zrobił. Jest ktoś taki?
Grafikę będę miał od Bartka, a zatem sprawa nieaktualna.
Jak uda Ci się osiągnać zadowalający efekt to podeślij fotki ; )
Na razie to wygląda to tak... Mam nadzieję, że za parę miesięcy będzie nówka sztuka Wink
Ten Pinbot z boku ma naklejki czy jest malowany?
York napisał(a):Ten Pinbot z boku ma naklejki czy jest malowany?

Malowany. Oryginał.
xianek napisał(a):Mam nadzieję, że za parę miesięcy będzie nówka sztuka Wink
Taka jak ta Bartka? :mrgreen:
NEX napisał(a):Taka jak ta Bartka? :mrgreen:

Aż tyle raczej w nią nie włożę... Na pewno nie planuję zakupu wersji 2.0 od DP za 2100 EUR... Ale będzie równie śliczna mam nadzieję Smile
Tu akurat mi sie udalo bo pierwszy Production Batch byl duzo duzo tanszy. Ale faktem jest ze doprowadzenie maszyny do stanu pudelkowego to studnia bez dna :mrgreen:
Stron: 1 2