Forum Flipperowe

Pełna wersja: Jaki to flipper
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, po wizycie z krakowskim muzeum pinballu odżyły wspomnienia z pierwszej styczności z takim sprzętem. Grałem wielokrotnie na pewnym flipperze z niezłymi wynikami jak kojarzę, ale teraz po latach nie mogę dociec jak się nazywał. bardzo prosze o pomoc , chętnie bym zagrał a nawet nabył:


cechy jakie mam w pamięci:

grałem pod koniec lat 90-tych w krakowie na małym rynku , flipper wydawał się w miarę nowy , elektromechaniczny z wyświetlaczem z przodu, kolorystyka kojarzy mi się taka westernowa, piaskowo,czerwono,czarna.
posiadał rewolwer jako starter,
po lewej stronie, bliżej lewego zderzaka niż góry flippera, był mały podest z 3-ma przegrodkami i mini zderzakami , jeśli kulka się tam dostała i przeszła przez wszystkie przegródki ( przy pomocy 1 lub 2 mini zderzaków które były poniżej przegródek) to był jakiś bonus ,
natomiast na wyświetlaczu flippera można było zagrać w jakąś misję na ekranie, cos mi się kojarzy jakby pojedynek rewolwerowy albo strzelanie na czas , ale tego nie jestem pewny.

w ogole cały flipper kojarzy mi się z klimatem westernowym, gdybym miał strzelić nazwę to np. "szybki jack" Smile

żadne kosmosy, terminatory, orientalne etc, zdecydowanie w stronę westernu

będe wdzięczny jeśli ktoś ma jakiś pomysł

pozdr
Indiana
dzięki za odpowiedż ale to nie indiana jones - klimat podobny ale ten o który pytam miał ten podest z lewej strony tak poniżej połowy ) z dwoma minizderzakami.

Dałbym sobie też głowę uciąć że była misja na wyświetlaczu z czymś w rodzaju pojedynku rewolwerowego, a w nazwie flippera coś mi świta jakieś imię amerykańskie....

wiem że informacji mało ale tyle pamiętam Smile
Guns And Roses Data East?
indiana znacznie większe podobieństwo Smile

wyróźnikiem był ten podest powiedzmy 20cm głębokośćx15cm szerokość z minizderzakami ( jeśli to dobrze nazywam - to czym się uderza kulki..) po lewej stronie , ze 20 cm powyżej lewego zderzaka...

w żadnym fliperze tego nie widziałem a przegladnalem już masę...
ps. stał pod koniec lat 90 i pewno też na pocz lat00 w klubie uwaga na małym rynku w Krakowie
to pewnie shadow
shadow nie. tez jest podest ale ten o którym mówie ma podest blisko gracza po lewej stronie, i mini zderzaki sa takie same jak główne tylko 2 razy mniejsze..


no i klimat bardziej rewolwerowo-przygodowy...
multiply napisał(a):ps. stał pod koniec lat 90 i pewno też na pocz lat00 w klubie uwaga na małym rynku w Krakowie
Trzeba by w Krakowie popytać
Ten tytuł ktoś zna .W Pinball Database nie figuruje



http://allegro.pl/fliper-moto-roome-i6019471445.html
niestety klub od wielu lat nie działa, no contact.

myślałem, że może coś komus wpadnie do głowy. przeleciałem listę wszystkich flipperów jakie były w necie, jest lista ktora ma może i 1000 pozycji - albo przeoczyłem albo nie znalazłem - ale przecież w to grałem i był super
leszek golon napisał(a):Ten tytuł ktoś zna .W Pinball Database nie figuruje



http://allegro.pl/fliper-moto-roome-i6019471445.html


etam, nie figuruje....

http://www.ipdb.org/machine.cgi?id=1633