Forum Flipperowe

Pełna wersja: Spiderman - kolejny Stern
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
na łatwiznę poszli ;-)
Jak bedzie grywalny to tematem moze byc nawet uprawa ogrodka dzialkowego Smile
no grywalny to on jest, chodzi bardziej że kopia ;-)
Z jednej strony to naprawdę fajna maszyna, jeden z lepszych Sternów.
Z drugiej strony to jednak odgrzany kotlet tak jak wcześniej Iron Man. Pewnie i LOTRa niebawem także wznowią (zapewne tez w ramach oszczędności oparty będzie o książkę a nie o film :-D )
Jestem za "książkowym" Lotrem gdyż liczyłbym na malowany playfield, który dla mnie ma dużo lepszy klimat niż zdjęcia aktoròw.
A widziales ten Playfield robiony niby z Marvelem. Co za chlam, czy oni tam maja grafikow w Sternie? ;(
Design zostal zmieniony ,bo tu pewnie chodzi o licencje,tak pisza na niemieckim forum,mi sie nowy nie podoba ,stary wyglada lepiej wedlug mnie,no i cena 8000 euro !!! hahaha zarcik Smile
Stoly lepiej sie sprzedaja, maja tanszy niby system, a ceny w gore. Coz, Gary chce zarobic, mam nadzieje ze konkurencja w koncu podepcze po pietach i cos z ceny sie okaze ze zejsc moga Smile
skyline napisał(a):Design zostal zmieniony ,bo tu pewnie chodzi o licencje,tak pisza na niemieckim forum,mi sie nowy nie podoba ,stary wyglada lepiej wedlug mnie,no i cena 8000 euro !!! hahaha zarcik Smile

Raczej na pewno chodzi o licencje, dlatego wcześniej napisałem że można założyć iż w przypadku wznowienia LOTra także mogą zrezygnować z nawiązań do filmu.

A cena 8k euro to faktycznie mega dużo jak za odgrzany kotlet.

theadam napisał(a):mam nadzieje ze konkurencja w koncu podepcze po pietach i cos z ceny sie okaze ze zejsc moga Smile

Niestety konkurencji to praktycznie jak na razie nie mają.
Lotr na pewno zrobią.
Tylko ciekawi mnie czy star wars powstanie. Po kilku tygodniach od premiery, najbardziej kasowy film wszech czasów :-D
hudyglowa napisał(a):Tylko ciekawi mnie czy star wars powstanie.

Otóz to. Disney na pewno będzie charge'ował za licencję jak za zboże. Garry może tego nie udźwignąć. Wink
Z Disneyem dogadali się co do Avengers to może i dogadają w temacie Gwiezdnych Wojen. Taka maszyna byłaby po prostu skazana na sukces Wink
A Avengers to przypadkiem nie Marvel? Widzę w google, że Disney jest tylko dystrybutorem, więc praw autorskich raczej nie mają. Marvel wciąż wydaje komiksy, więc raczej by tego nie sprzedali.
dyleck napisał(a):A Avengers to przypadkiem nie Marvel? Widzę w google, że Disney jest tylko dystrybutorem, więc praw autorskich raczej nie mają. Marvel wciąż wydaje komiksy, więc raczej by tego nie sprzedali.
Sprzedali w 2009 roku. Marvel należy do Disneya
Stron: 1 2