Forum Flipperowe

Pełna wersja: Liga lig! W grudniu w Chmielu.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Plan jest taki ze udzial w zawodach moga brac gracze ktorzy zagrali choc raz w rozgrywkach ligowych w Krakowie, Bytomiu, Warszawie, Lodzi czy gdzie tam sie jeszcze jakas liga odbyla w tym roku. Termin i szczegoly wkrotce. Na razie pytanie czy sa zainteresowani?
Impreza w grudniu w chmielu. Mozna polaczyc z oplatkiem Wink
mezik napisał(a):Plan jest taki ze udzial w zawodach moga brac gracze ktorzy zagrali choc raz w rozgrywkach ligowych w Krakowie, Bytomiu, Warszawie, Lodzi czy gdzie tam sie jeszcze jakas liga odbyla w tym roku.
Ech, nie zagrałem w tym roku w żadnej lidze Wink
NEX napisał(a):
mezik napisał(a):Plan jest taki ze udzial w zawodach moga brac gracze ktorzy zagrali choc raz w rozgrywkach ligowych w Krakowie, Bytomiu, Warszawie, Lodzi czy gdzie tam sie jeszcze jakas liga odbyla w tym roku.
Ech, nie zagrałem w tym roku w żadnej lidze Wink
Było przecież kilka spotkań w Górze a skoro kilka w jednym sezonie, to już liga... :-)
Jasne, że są Smile
Nex, jest jeszcze jedno spotkanie ligowe pod koniec listopada przeciez. Przypominam mozna wystepowac pod pseudonimem Smile
Termin jest potrzebny szybko bo grudzień to nie jest bajka Smile
Ale widze male zainteresowanie tematem...
Termin wrzucaj (jak sugeruje Andrzej) to okaże się jakie jest zainteresowanie Wink
Zatem termin 12.12.2015 pasuje? To jest sobota
Miesiac po Budapeszczcie. IMHO OK Smile
Ale chyba zrobienie z tego wydarzenia ligi lig jest troszke chybione bo odcina mozliwosc grania ludziom ktorzy nie zagrali zadnej ligi. A i korzysci z ligi lig watpliwe. Moze po prostu otwarty turniej o jakiejs wdziecznej nazwie Oplatek mocno zakrapiany albo cos sie wymysli
mezik napisał(a):Nex, jest jeszcze jedno spotkanie ligowe pod koniec listopada przeciez. Przypominam mozna wystepowac pod pseudonimem Smile
To tak wolno?
mezik napisał(a):Ale chyba zrobienie z tego wydarzenia ligi lig jest troszke chybione bo odcina mozliwosc grania ludziom ktorzy nie zagrali zadnej ligi. A i korzysci z ligi lig watpliwe. Moze po prostu otwarty turniej o jakiejs wdziecznej nazwie Oplatek mocno zakrapiany albo cos sie wymysli
Raczej "Ochlapek". Ja jestem za.
mezik napisał(a):Ale chyba zrobienie z tego wydarzenia ligi lig jest troszke chybione bo odcina mozliwosc grania ludziom ktorzy nie zagrali zadnej ligi. A i korzysci z ligi lig watpliwe. Moze po prostu otwarty turniej o jakiejs wdziecznej nazwie Oplatek mocno zakrapiany albo cos sie wymysli
Dokładnie! Smile
Z nazwą na pewno nie będziesz miał problemów. Śnieg, mróz, zima, koniec roku, mikołajki... Wink
RAV napisał(a):
mezik napisał(a):Nex, jest jeszcze jedno spotkanie ligowe pod koniec listopada przeciez. Przypominam mozna wystepowac pod pseudonimem Smile
To tak wolno?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Rav-czlowiek pseudonim pyta czy tak wolno Big Grin
Stron: 1 2