Forum Flipperowe

Pełna wersja: wysylka flippera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czy wysylal juz ktos maszyne poczta,czy dhl-em czy czyms innym ?? jakie mniej wiecej koszta takiej imprezy ?? i ewentualnie mozecie polecic jakas firme godna uwagi Smile tak zapakowanej maszynie jak na foto to sie chyba nic nie stanie ??


[Obrazek: 9c6ed9d287ccc5ce.jpg]
do mnie dwie maszyny przyjechały firmą kurierską opek, zabezpieczone były podobnie jak z twojego zdjęcia i dotarły całe.

Kupiłeś czy sprzedałeś ? :-)
jestem na kupnie,ale szczerze to nie wiem co mam myslec o wysylce,czy to nie jest za bardzo ryzykowne
skyline napisał(a):jestem na kupnie,ale szczerze to nie wiem co mam myslec o wysylce,czy to nie jest za bardzo ryzykowne

Koszt : dzwonisz do kuriera i podajesz wymiary przesyłki i wysokość + waga Smile
Na zdjęciu flipper stoi na palecie przemysłowej, myślę że na euro nie powinno być problemu co może zmniejszyć koszty przesyłki!.
Jeżeli jesteś pewien co do stanu maszyny to ja bym się zbytnio nie przejmował, na zdjęciu wygląda ładnie, ja dodałbym jeszcze trochę kartonów Smile