Forum Flipperowe

Pełna wersja: Koszulki :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Paweł napisał(a):opaska jakoś mnie nie przekonuje ale koszulka z nickiem jest jak najbardziej pożądana Smile

marcinkg napisał(a):ja jestem rowniez bardziej przychylny za koszulka z nickiem, najlepiej zeby miala jakis duze fajne logo na plecach i nick, a z przodu mniejsze i zeby gracze mieli do wyboru kolor chociaz 2 podstawowe czarny i biały oraz rozmiar chociaż XL a najlepiej mozliwosc wyboru bo z PPPP mam kilka koszulek w ktore wejde ale powietrza brakuje : )

Parę tygodni a nawet miesięcy temu myślałem o zrobieniu sobie takiej koszulki, nawet zacząłem sobie coś takiego przygotowywać (gdy znajdę na kompie tamten projekt to wrzucę do tego wątku) ale... z braku czasu temat chwilowo odpuściłem.

marcinkg napisał(a):proponuje otworzyc osobny temat i tam ustalic co i jak i wspolnie tak za miesiac (bo nie sadze aby wczesniej sie wszyscy okreslili) wspolnie zamowic wieksza ilosc zeby w rozsadnej cenie wyszlo

Proszę bardzo Smile
koszkoszulek.pl Smile
Paweł napisał(a):koszkoszulek.pl Smile

Wybór koszulek fliperowych ogromny ale... mnie osobiście jakoś nie pasują te grafiki (wyjątek stanowi koszulka ligową - wygląda naprawdę fajnie Smile