Forum Flipperowe

Pełna wersja: opaski silikonowe z logo psf i np nickiem?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
panowie mysle o zrobieniu opaski silikonowej z logo psf i np nikiem gracza lub innymi danymi co o tym myślicie piszcie, znalazłem firme co za ok 15 zł robi cos takiego, co sądzicie? mile widziany wpis prezesa pozdrawiam
A o kolczykach nie myślałeś? Smile
mistrzu nie :-)!to ma być promocja PSF a nie jaja
opaska jakoś mnie nie przekonuje ale koszulka z nickiem jest jak najbardziej pożądana Smile
ja jestem rowniez bardziej przychylny za koszulka z nickiem, najlepiej zeby miala jakis duze fajne logo na plecach i nick, a z przodu mniejsze i zeby gracze mieli do wyboru kolor chociaz 2 podstawowe czarny i biały oraz rozmiar chociaż XL a najlepiej mozliwosc wyboru bo z PPPP mam kilka koszulek w ktore wejde ale powietrza brakuje : )

proponuje otworzyc osobny temat i tam ustalic co i jak i wspolnie tak za miesiac (bo nie sadze aby wczesniej sie wszyscy okreslili) wspolnie zamowic wieksza ilosc zeby w rozsadnej cenie wyszlo
Opaska podoba mi się średnio, bo (pomijając osobistą niechęć do tego ciągle modnego gadżetu, gdyż to mało ważne) to:
1. ja nie lubię grać z czymkolwiek na rękach, nawet zegarek ściągam i zapewne nie jestem wyjątkiem
2. jest ona mało widoczna
ale dziękuję i proszę o inne inicjatywy. koszuli (albo polo, nigdy ich jeszcze nie mieliśmy!) zawsze super.


pietialodz napisał(a):panowie mysle o zrobieniu opaski silikonowej z logo psf i np nikiem gracza lub innymi danymi co o tym myślicie piszcie, znalazłem firme co za ok 15 zł robi cos takiego, co sądzicie? mile widziany wpis prezesa pozdrawiam