Forum Flipperowe

Pełna wersja: Polish Pinball OPEN 24-25.X.2015 r. PORT ŁÓDŹ
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
JED napisał(a):
krizi napisał(a):
JED napisał(a):Ten wspomniany afterek?


Tak to może wyglądać http://youtu.be/EUPGZdmI6ko
Właśnie pozalowalem, że mnie tam nie ma....

Rock'n'roll :evil:
Kilka fotek
Dziękuję i gratuluję Organizatorom świetnej imprezy, bawiłem się wyśmienicie

Jak im/Wam mówiłem, strefa gry była miejscami zbyt ciemna i tu się chyba wszyscy z tym zgodzą.
Poza tym z uwag zasadniczych to delikatnie sugeruję niewstawianie do strefy pozaturniejowej tylu maszyn niedziałających dobrze czy wręcz w ogóle. A jeśli już to włączonych, ale z wyraźnym info., że nie można na nich grać.

Powodzenia w kolejnej edycji, prawie na pewno wezmę w niej udział.
pozdrawiam

PS. Niech nieobecni żałują...
PS2. Wielka MAŁA prośba o foto mojego high-score na Idnym, no chyba że ktoś mnie pobił... ? ; (
Dzięki za wyśmienite dwa dni grania , turniej dla dzieci z nagrodami -rewelacyjny pomysł, wspaniały system wyświetlania gier finałowych (Gracz, playfield, licznik ).
Szacun za trud organizacyjny.
kto wygrał ??
Ja również dziękuję za świetną wspólną zabawę na turnieju oraz after party :mrgreen: .
Po organizatorach było widać ile energii i zaangażowania kosztuje organizacja takiej imprezy i chwała im za podjęcie się tego wyzwania. Miło było poznać kolejnych użytkowników forum, których pozdrawiam oraz nie pozdrawiam Mezika i Pizmakusa za odebranie mi tytułu Grand Championa na TWD :mrgreen: .
Ten turniej był dla mnie świetną okazją na ogranie Sternów i muszę przyznać, że się nie zawiodłem choć byłem sceptycznie nastawiony i nauczyłem się zeby nie "ogrywać" i nie wyrabiać sobie opinii o maszynach z youtube.
Ja rowniez chcialbym pochwalic impreze - wracalem do domu przeszczesliwy.
No dobra, nie pogralem na EM, ale za to moja zona wciagnela sie jeszcze bardziej we flippery plus "uznala"najnowsze produkcje, wiec powiedzmy, ze jest remis. Wink

Radsson, dzieki za owocne dykusje i pare wspolnych gier Smile

Mam pare uwag organizacyjnych, ale pewnie nikogo nie obchodza, wiec zostawie dla siebie. :mrgreen:

Do zobaczenia kiedys, mam nadzieje.
Aaa, no i czekam na gruppen sex.
Foto, w sensie Wink
Wszystkie wyniki podam dzisiaj wieczorem.

Turniej główny:
1. Daniel Nowak
2. Aleksander Żurkowski
3. Mariusz Tkacz
mucha napisał(a):kto wygrał ??

jakby powiedział inny krakus: pewnie zwycięzca
Radsson napisał(a):... oraz nie pozdrawiam Mezika i Pizmakusa za odebranie mi tytułu Grand Championa na TWD ....
:-)
Wyniki - KIDS TOURNAMENT

Pozycja Zawodnik
1 Jacek Cieślik
2 Adrian Kusiński
3 Maciej Schmidt
4 Konrad Lewandowski
5 Kuba Sobieszuk
6 Olgierd Ferenc
7 Hubert Młudzik
8 Radek Wiśniewski
9 Irek Michalski
10 Nina Połomka
11 Krystian Młynarczyk
12 Olek Malinowski
13 Oliwia Jaworska
14 Zuzia Olejnik
15 Kinga Lewandowska
16 Amelia Dudzińska
17 Maja Staniszewska
18 Wojtek Połomka
19 Jan Młudzik
20 Ignacy Jakóbiak
21 Hania Olejnik
22 Kuba Danachowski
23 Kamil Lubowiecki
24 Mateusz Lubowiecki
25 Oliwia Seta
Panowie organizatorzy - JESTESCIE PRZEKOZAKAMI!!! Dokonaliście czegoś, co jeszcze rok temu określiłbym jako niemożliwe. Ogromny szacun bo to co zobaczyłem rzuciło mnie na kolana. EPC nie powstydziłoby się takiej imprezy.
Było extra, maszyny, organizacja, miejscówka.
Fajnie, że tylu ludzi przyszło pograć na flipach.
Kilka nowych maszyn zaliczone ;-) .
Przyłączam się do podziękowań i zachwytów nad organizacją imprezy. Zapisuję się już teraz na kolejną edycję. Pozdrawiam
Dolaczam sie do podziekowac. Bardzo mi sie podobalo Smile o after party nie wspomne Tongue
Minusy: maszyny turniejowe slabo oswietlone, maszyny na freeplayu dosc awaryjne w duzej czesci w bardzo slabym stanie no i niestety w niedziele dosc porzadny kac Smile
Na pewno chce przyjechac na kolejna impreze! :mrgreen:
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10