Forum Flipperowe

Pełna wersja: gorgar
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich forumowiczow , nie mam głosu w w/w flipperku podejrzewam że jest uszkodzona płytka głosowa lub jakaś kość , czy może ktoś pomóc? Podobno jest to jeden z pierwszych flipperów z głosem . Dziękuję i pozdrawiam .
kola9 napisał(a):Witam wszystkich forumowiczow , nie mam głosu w w/w flipperku podejrzewam że jest uszkodzona płytka głosowa lub jakaś kość , czy może ktoś pomóc? Podobno jest to jeden z pierwszych flipperów z głosem . Dziękuję i pozdrawiam .

Mógłbyś określić czy usterka powstała w trakcie użytkowania czy nabyłeś flipera z taką usterką?
Witaj, jak juz go nabyłem to nie było głosu , elektronik potroche związany z tą brażą twierdzi że jest uszkodzona odpowiedzialna za głos.
Jeżeli zechcesz to prześlesz tę płytkę do sprawdzenia.
WITAM! I co z tym Gorgarem,odzyskał głos?Pytam bo dawno,dawno temu miałem okazje grac na tej wspaniałej maszynce i nie ukrywam że z ogromną chęcią ponownie bym bym zagrał na tym fliperku.Swoją drogą to chciałbym aby i takie flipery gościły na turniejach fliperowych.
Po nawiązaniu kontaktu nieznane mi są powody nieprzesłania płytki. Traktuję temat jako zakończony.
Witam Kolegę,przepraszam że nie pisałem ostatnimi czasy ale przebywałem na wybrzeżu gdzie prowadzę działalnosc rozrywkową w Ustce , z tego poprostu żyję więcnie miałem czasu napisać....jutro postaram sie wymontować płytkę odpowiedzialną za głos i przesłać Mizetowi o ile zgodzi się zerknąć co i jak. Jestem już na miejscu w Krakowie to postaram się podziałać. Pozdrawiam