Forum Flipperowe

Pełna wersja: AVATAR
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
NEX napisał(a):Tylko znów nie popsuj czegoś Wink

Ja nic nie psuje, wypraszam sobie :-)
Słabo je testują przed wypuszczeniem do użytku.
alexanderhrabia napisał(a):to dawaj znać, panie Kulawy.

Wypad dpjdzie do skutku...myślę ,że na południe będę na miejscu Smile
Zamelduje przybycie za pomocą sieci komórkowej.
Pzdr
:-D :-D :-D Kolejny przelot udany ,byłem świadkiem finałowej bitwy na avatarze!!
Szkoda że Mistrzu nie udało sie ci sie przejść przez Portal na Tronie a było blisko.Łapy mnie bolą po wczorajszym wypadzie (8 godzin) mósimy to powtórzyć
Mnie też łapy bolą ale warto było się troche skatować :mrgreen:
Portal zostawiłem na kolejny 'le tour de Varsovie'.
Parę wpisów zrobionych 8-) Czekam na ripostę :-D
Po ostatniej parti na Tronie wpis mjałeś,ale że sie spieszyłeś to pozwoliłem sobie zrobić to za Ciebie :-D (JAM)- może być??
jacquesik napisał(a):Po ostatniej parti na Tronie wpis mjałeś,ale że sie spieszyłeś to pozwoliłem sobie zrobić to za Ciebie :-D (JAM)- może być??

Niech jeden Jam gdzies tam sie przewija Wink
może maszyny w Stolicy przetrwają Smile
jacquesik napisał(a):może maszyny w Stolicy przetrwają Smile

jest szansa że jutro może się to zmienić...
znaczy się pojawił się pomysł na ponowny przelot po 'Waszych' punktach...
ktoś chętny ?
Drobna sugestia: już dziś wrzuć telefon do kurtki a jutro przed wyjazdem sprawdź czy na pewno nadal tam jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
NEX napisał(a):Drobna sugestia: już dziś wrzuć telefon do kurtki a jutro przed wyjazdem sprawdź czy na pewno nadal tam jest :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Telefon spakowany.Melduję posłusznie wypadzik do stolicy.Start najprawdopodobniej w Zachcianki na Awatarze ;-).Zapraszam.
Panowie, następnym razem ja również chętnie bym się wybrał na takie tour i popatrzył jak grają bardziej doświadczeni ode mnie. Nauczę się może czegoś. Smile
Witam, chętnych jest więcej, może jakieś ogólne info, Co? Gdzie? Kiedy? Może uda mi się załapać następnym razem.
Kosimy Avatara w Zachcianku,potem pewnie przesiadka na Trona w Arenie.
Przyjdź na turniej w Sketchu. Oczywiście zagraj! Smile

dyleck napisał(a):Panowie, następnym razem ja również chętnie bym się wybrał na takie tour i popatrzył jak grają bardziej doświadczeni ode mnie. Nauczę się może czegoś. Smile
Przyjdę na pewno. Nie mogę się już doczekać. Smile
Stron: 1 2 3