Forum Flipperowe

Pełna wersja: Sprzedam F14
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Zaden uklad. Stoi u mnie w chmielu
I jest na sprzedaz.
[quote="snowvictim"] Ja to uważam, że to plus. Denerwujący ten dźwięk jest :-P /quote]
No coś ty, ten dźwięk to coś pięknego, u mnie "rypie" przy ekstraballach i nieodmiennie przywoluje uśmiech na mojej zakazanej mordzie, może nie tak szeroki jak kiedyś wylosowanie końcówki gdzieś w "budzie", ale jednak ten dźwięk jest mega pozytywny :-P ;-) Mam nadzieję, że jest też w jednym z najlepszych fliperów świata, na którym położyłeś Swoje łapki - TOTAN
Parafoksalnie flipper na zdjeciach (moim zdaniem) wyglada gorzej niz w rzeczywistosci. Ale jak juz pisalrm trzeba wpasc ogladnac zagrac...
barbul napisał(a):
snowvictim napisał(a):Ja to uważam, że to plus. Denerwujący ten dźwięk jest :-P
Mam nadzieję, że jest też w jednym z najlepszych fliperów świata, na którym położyłeś Swoje łapki - TOTAN

No pewnie, że jest w Totanku knocker. Nie mógłbym go tak oszpecić. Miałem zamiar dokleić do tego kawałka metalu jakaś gumę żeby trochę stłumić to pierdzielnięcie, ale nie wiem czy chcę się bawić w takie modyfikacje. Już jakoś przeżyję.
Wylacz koncowki usraw replay na jakas nieodiagalna wartosc albonpo prostu graj jak noga to stukac nie bedzie. Albo ponprostu go odlacz Smile dla mnie ten stuk to informacja: dobra robota!

A to zdjecie z poczatkow czyszczenia wszyschich mechanizmow itd.
[Obrazek: yM1ZKHA.jpg]
Ktos chetny? Za 2700 oddam i nawet pomoge wyciagnac z piwnicy. Po krakowie to nawet dowioze (ale potrzebuje kogos do pomocy). Brac grac bawic sie a nie narzekac ze posucha na rynku Smile
Aaaa wzialbym ale daleko Wink
mezik napisał(a):Ktos chetny? Za 2700 oddam i nawet pomoge wyciagnac z piwnicy. Po krakowie to nawet dowioze (ale potrzebuje kogos do pomocy). Brac grac bawic sie a nie narzekac ze posucha na rynku Smile


a co to pan, panie ??
Kurde moze to z powodu tylko jednej kawy dzisiaj ale nie tozumiem Twojego konentarza Mucha :-?
mam dwa egzemplarze jak juz bylem na wegrzech to przywiozlem bo cena byla przystepna i stwierdzilem ze powinna sie znalezc w polsce. przywiozlem umylem naprawilem i po kosztach chetnie odsprzedam zeby ktos sie bawil. jestem prawie pewien ze jak ktos wezmei flippera to sobie na nim pogra meisiac rok moze a jak sie znudzi to w takich samych pieniadzach go odsprzeda.
Hehe zakręcony dzisiaj jestem, tematy mi się pomyliły, teraz dopiero zobaczyłem że chodzi o F14, sorry ;-)
....a NEX nic na to :?:
Mezik napisz do mnie na priva, mam nadzieję że się dogadamy w sprawie F-14Smile
Chwilowo akcja sprzedazy F-14 zostaje zawieszona. Po turnieju pojawily sie usterki ktore musze usunac.
To musiał być gruuby turniej Smile
Pęknięta szyba, wnęki na playfieldzie, połamane plastiki, urwane słupki? :-D :-P
Stron: 1 2 3 4