Forum Flipperowe

Pełna wersja: Wyciagacz bezpiecznikow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czym wyciagacie bezpieczniki? Mam do wymiany jeden w kiepskim miejscu i trzeba sie z tym troche silowac. Jest cos takiego: http://www.ebay.com/itm/BUSSMANN-BUSS-FU...0816299000 dostepne w kraju? Jezeli nie to chce ktos zamowic? Ja pewnie wezme chyba ze ktos poleci jakis sprawdzony sposob.
Spróbuj plastikową "żabką" do wieszania prania na lince. Może odrobinę będzie trzeba podpiłować...
ja mam taki paten .
popularny zip. opaska motażowa raczej z tych szerszych, końcówke troche podgninasz(haczyk), przesadzasz pod bezpiecznikien i za wyciagasz za dwa końce.
Sprawdze Wasze motywy, a tymczasem zamowie kilka sztuk wiecej tego Bussmana. Jak ktos bedzie chcial to dajcie znac, przy najblizszym turnieju (jak wiadomo bywam na kazdym Wink) odsprzedam.
Otwórz sobie skrzynkę beżpieczników w samochodzie i w niektórych mądrych to jest. A tak wogóle to dawniej zęby dratwą wyrywali. Żeby tylko takie problemy byly. Pozdrawiam :roll:
mizet102 napisał(a):Otwórz sobie skrzynkę beżpieczników w samochodzie i w niektórych mądrych to jest. A tak wogóle to dawniej zęby dratwą wyrywali. Żeby tylko takie problemy byly. Pozdrawiam :roll:

Gadzieciarz jestem najwyrazniej Wink

Jaro napisał(a):Tylko po co tyle płacić za to + przesyłka.

O dzieki! Szukalem na Allero, ale najwyrazniej slabo Smile
Preferuję patent z trytytką ( opaska zaciskowa )