Forum Flipperowe

Pełna wersja: Tales of the Arabian Nights
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
[Obrazek: image.jpg]

Zrobiłem mod samoróbkę z diody LED żeby podświetlało wlot do BAZAARu. Podziękowania dla Pinball Wizard za pomoc techniczną :mrgreen:
Soczek.
ładne! grał bymSmile a rampę to chyba musisz mezikowi wyslac na mycie TongueP
no rampa slaba Big Grin widac ze chyba nigdy flame polish nie widziala Tongue
Oj tam to tylko przez światło :-P
je siur Big Grin
Nie chciało mi się jej palnikiem traktować bo tam jest tyle rozkręcania... Cry
no w starship troopers wyciagneicie rampy odkrecenie od neij wszystkiego wymycie wysuszenie wypolerowanie palnikiem zlozenie i zalozenie do maszyny zajelo jakies 5 godzin. efekt porazajacy.
zdjecie tego nie oddaje w zeczywistosci wyglada lepiej
[Obrazek: 11117812_10153192751474824_1338632235_n....cdf27bd2c3]
A w Arabianie jeszcze te rampy takie pogięte... W ogóle to boję się pełnej konserwacji, bo Elvira w porównaniu z Arabianem to pikuś.

No na dłuższą chwilę kończę z kupowaniem nowych maszyn (no chyba, że aukcje pójdą... :evil: ). Aż boję się myśleć ile będzie kosztować nowy playfield do Arabów. Kupię i powieszę na ścianie póki nie będzie zamontowany :lol: Do Twilight Zone znalazłem już. Miałem straszny dylemat bo zabieram się do tego ColorDMD już od dwóch miesięcy i jakoś co chwilę mi umyka (a to nowe decale do Elviry, a to stolarka, itp.). Tym bardziej ColorDMD kuszące bo zostaje mi jeszcze sporo mamony na dodatkowe mody do nowego Twilighta i do Arabów. Ale jednak zadecydowałem, że ColorDMD będzie jeszcze ho ho a ten playfield może na dniach zniknąć. Cry
pogieta mowisz? szukasz chyba problemow na sile Big Grin
przed[Obrazek: 10818798_10153192177304824_1334734479_n....2e4d2b5800]
po
[Obrazek: 961742_10153192177299824_1350312655_n.jp...74e830bf96]
a dopiero po bylo jeszcze polerowanie
Łał!
No kurde wyślę ci zdjęcia zbliżeniowe, tam jest opór rozbierania playfieldu żeby rampy ściągnąć. Aha, i u mnie te rampy jeszcze tak źle nie wyglądają!!! :-P
kurde ale ja widzialem ten flipper wiem jak to wyglada Big Grin jak nei jest na zatrzaskach plastikowych ktore przy probie otwarcia pekaja to wszystko da sie rozebrać.
Przyjechała wymiana właśnie :mrgreen:

[Obrazek: image.jpg]
Stron: 1 2 3 4 5 6