Forum Flipperowe

Pełna wersja: Sprzedam "Red & Ted's Road Show" by Williams -
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,

Niestety muszę sprzedać jednego z fliperów, które posiadam by zrobić miejsce na inny... Z żalem, wystawiam Road Show.

tel. 788 678 402

http://allegro.pl/show_item.php?item=1915859083

Na allegro 5000 zł, po znajomości puszczę za 4700 zł.

Jak by ktoś by zainteresowany, niech dzwoni. Stan naprawdę perfekcyjny.
....a na jaki robisz miejsce, ze sie tak dyskretnie zapytam... 8-)
jarnie666 napisał(a):....a na jaki robisz miejsce, ze sie tak dyskretnie zapytam... 8-)

Creature from the Black Lagoon
o.. to nawet roche luzu zostanie.. ;-)

btw: widze, ze prawie sasiadami jestesmy 8-)
A w ratach byś jakoś nie sprzedał?
To mój ULUBIONY flipper i bardzo bym chciał, ale nie jestem w stanie jednorazowo wyłożyć takiej kwoty :/
Rednax napisał(a):A w ratach byś jakoś nie sprzedał?
To mój ULUBIONY flipper i bardzo bym chciał, ale nie jestem w stanie jednorazowo wyłożyć takiej kwoty :/

Wyślij mi na priva co proponujesz, tj. ilość rat, okres spłaty i się zastanowię.
xianek swoje flippery trzymasz w domu czy w jakims publicznym miejscu w ktorym mozna kase wrzucic i pograc ? jestem do wieczora jeszcze w Warszawie a pozniej wracam do Kolobrzegu i do tego czasu chce znalesc miejsce z jakimis ciekawymi tytulami

byles na turnieju ? bo tak teraz pierwszy raz zobaczylem na zywo ludzi z forum i prubuje dopasowac twarze do loginow : )
Hej. Flipery trzymam w domu, a mieszkam pod Warszawą. Co do turnieju to byłem w Sobotę jako widz. Fajnie było Smile
marcinkg napisał(a):pierwszy raz zobaczylem na zywo ludzi z forum i prubuje dopasowac twarze do loginow : )



cale szczescie, ze nie probujesz dopasowywac do avatarow... ;-)
xianek napisał(a):Road Show.


moj ulubiony :lol: :lol:
skyline napisał(a):
xianek napisał(a):Road Show.


moj ulubiony :lol: :lol:

powiedzialbym,ze ukochany 8-)
moj stosunek do Road Show nie kwalifikuje sie do druku... ;-)

a moze ja po prostu grac nie potrafie... :-o
Road Show jest jedyny w swoim rodzaju, nie ma multi z dużymi punktami, na nim trzeba budować powoli, ważne są skillshoty, gifty i mnożniki.
skyline napisał(a):moj ulubiony :lol: :lol:

HeHe wiem, wiem
Ja pamiętam RS z czasów jak były jeszcze u nas salony z grami, dawno było więc słabo go pamiętam :mrgreen: faktycznie jest taki zajebisty :?:
Stron: 1 2