Forum Flipperowe

Pełna wersja: czy ktoś z was kupil może jednego z 2 Indian z allegro.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
NEX napisał(a):o zerowych komentarzach było przed edycją Smile
z administratorem nie wygrasz ;-)
Siwy napisał(a):
NEX napisał(a):o zerowych komentarzach było przed edycją Smile
z administratorem nie wygrasz ;-)
E tam, z każdym wygrasz jak masz rację i twarde dowody Smile Historie edycji moich postów oczywiście do wglądu na życzenie.

Wracając do tematu.
Ciekawe czy sprzedający podejmie jakakolwiek dalszą rozmowę z ludźmi którzy zalicytowali czy po prostu będzie czekał na wpłaty.
a nie warto zawiadomić policję?
Ja wiem że to przekręt, ale ciekawy jestem jak gość będzie odpowiadał na pytania. To może później posłużyć, jako instruktaż jak wyglądają takie wałki.
Odpowiada tak, że w opisie aukcji nie było możliwości odbioru osobistego a tylko wysyłka po przedpłacie. Najprawdopodobniej nikt nie zaryzykuje wpłaty na konto, zatem sprzedający wypełni wniosek do Allegro o zwrot prowizji pobranej od niezrealizowanej transakcji, kupujący otrzymają po ostrzeżeniu i nawet nie będzie negatywów. Zastanawiające jest tylko to, że wszystkie Spidermany kupił ten, co swego czasu podbijał aukcję Twilight Zone, którą się wszyscy ekscytowali. Do dziś ma zerowe konto komentarzy.... 8-)
już konto zawiesili
"Informujemy, że byliśmy zmuszeni zawiesić konto Sprzedającego adiwit2, u którego w ostatnim czasie dokonał(a) Pan(i) zakupu.
Zalecamy wstrzymanie się z wpłatą pieniędzy do czasu odblokowania konta Sprzedającego."


I po Indianie...
Jarnie napisał(a):Zastanawiające jest tylko to, że wszystkie Spidermany kupił ten, co swego czasu podbijał aukcję Twilight Zone, którą się wszyscy ekscytowali. Do dziś ma zerowe konto komentarzy.... 8-)
A to faktycznie ciekawe....
mucha napisał(a):już konto zawiesili
No no, Allegro wyjątkowo szybko zareagowało.
http://olx.pl/i2/oferta/police-force-fli...5NZ8p.html

Kolejna ściema , w californi na zlotowki i napięciem 230v
te linki ze smarfonów Tongue ale juz wiem jak to zrobić. trzeba skasowąc i2/ z adresu i wyswietla sie normalnie na pc Smile
Diablo napisał(a):http://olx.pl/i2/oferta/police-force-fli...5NZ8p.html

Kolejna ściema , w californi na zlotowki i napięciem 230v
Może zabłądził i powędrował za wielką wodę Smile
Stron: 1 2