Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NEX
2013-07-12, 14:15
XI mistrzostwa Polski - PODZIĘKOWANIA
Autor Wiadomość
Prezes 

Wysłany: 2012-11-22, 10:46   XI mistrzostwa Polski - PODZIĘKOWANIA

Dziękuję wszystkim uczestnikom ostatnich mistrzostw Polski. Ci którzy nie dotarli niech żałują.

Poniżej jest pełna imienna lista podziękowań za różnoraką pomoc, jeśli o kimś zapomniałem przepraszam. Dziękuję też wszystkim niewymienionym chłopakom za noszenie flipperów. Za wszelkie niedociągnięcia, nieporozumienia i inne wpadki również przepraszam. Do zobaczenia najpóźniej za rok!
pozdrawiam
Łukasz

Podsyłam parę linków do materiałów wideo:
relacja z mistrzostw w stacji Hyper+ : www.youtube.com/watch?v=6...eature=youtu.be
o flipperach w TVN24 - http://www.tvn24.pl/wideo...era,567271.html (to samo na You Tube: http://www.youtube.com/wa...ature=youtu.be)
bardzo flipperowy teledysk zespołu Miloopa (premiera miała miejsce na mistrzostwach): http://www.youtube.com/watch?v=7dy0k4S5hAo
Wkrótce na naszej stronie pojawią się zdjęcia, potem relacja i materiały radiowe (o ile uda mi się je zdobyć ;).

Specjalne podziękowania dla następujących osób i firm za różnoraką pomoc (kolejność alfabetyczna): Mirek Adamczewski, Janek Barbasiewicz, Konrad Buczyński, Piotr Butkiewicz (Piwnica Smaków), Kuba Ciepliński, Michał Głowacki (GG Studio), Sebastian Gwizdała, Maciej Hachlica, Paweł Heller (bilety.aero), magazyn „Interplay” i Świat Pozytywek, CKM.pl, Andrzej Karpiński, Ola Krawczyk, Marcin Krysiński (Printimus, TickEventum, KupBilet.pl), Robert Łapiński (retail360.pl), Krzysztof Mamaj (Pizzeria na Barskiej), Konrad Masłowski, Michał Mizior (CDP.pl), Krzysztof Moroński (sekator.com.pl), Bartek Nowak (Tomex), Daniel Nowak, Paweł Nowak (starecegly.pl), Jarek Rupiewicz, klub Solec, Paweł Wątroba, Jacek Wenda, Aleksander Żurkowski

leszek golon 
pinfan

Wysłany: 2012-11-22, 11:11   

Jedną osobę do podziękowań za organizacje turnieju pominąłeś a mianowicie siebie bo twój wkład był także duży.

Prezes 

Wysłany: 2012-11-22, 11:44   

Dziękuję :-D jestem skromny, a i sam sobie dziękować nie będę ;-)
ale naprawdę dzięki, brakuje mi nieco docenienia, wielu widzi potknięcia, a to co jest dobrze uznaje za oczywistość. no i wszystkie pretensje przede wszystkim do mnie...

leszek golon napisał/a:
Jedną osobę do podziękowań za organizacje turnieju pominąłeś a mianowicie siebie bo twój wkład był także duży.

lapusz

Wysłany: 2012-11-22, 15:53   

[quote="Prezes"]brakuje mi nieco docenienia, wielu widzi potknięcia, a to co jest dobrze uznaje za oczywistość

hehe, nie przejmuj się, to standard, wiem coś o tym :-D

Prezes 

Wysłany: 2012-11-22, 17:18   

staram się, ale nie zawsze wychodzi ;-)
dzięki

[quote="lapusz"]
Prezes napisał/a:
brakuje mi nieco docenienia, wielu widzi potknięcia, a to co jest dobrze uznaje za oczywistość

hehe, nie przejmuj się, to standard, wiem coś o tym :-D

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi