Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NEX
2018-02-18, 00:54
Kupię flipper WHO DUNNIT
Autor Wiadomość
Jaras_PL 

Wysłany: 2018-02-05, 19:15   Kupię flipper WHO DUNNIT

Kupię flipper WHO DUNNIT .Jeśli posiada ktoś taki na sprzedaż to poproszę o propozycje cenowe najlepiej na pw.
Ostatnio zmieniony przez Jaras_PL 2018-02-09, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  

Pinball Wizard 
NAPRAWIACZ

Wysłany: 2018-02-05, 19:20   

Zmień dilera. Straszne gówno Ci żeni.
PS
NEX, tolerujesz to?

EDIT
Facet zmienił treść posta w sposób niezgodny z zasadami. Powtarzam pytanie:
NEX, tolerujesz to?
Ostatnio zmieniony przez Pinball Wizard 2018-02-15, 14:05, w całości zmieniany 1 raz  

snowvictim 

Wysłany: 2018-02-05, 19:32   

Aż screenshota zrobiłem bo nie wierzę, że czytam coś takiego... Autorze tematu, za 1000zł to nawet kompletu ramp do któregokolwiek z tych tytułów nie kupisz.

jakubce 
Kuba

Wysłany: 2018-02-05, 20:27   

Lost in Space lub Back to the Future - polecam te tytuły na początek; )

dioda2000 
NAPRAWIACZ

Wysłany: 2018-02-05, 20:35   

Gdzieś ktoś miał zamek chyba do CACTUS CANYON w dobrej cenie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: koledze chyba zjadło jedno 0.

leszek golon 
pinfan

Wysłany: 2018-02-05, 20:53   

Tu jest fliper za TYSIAKA :-P :mrgreen:

https://www.olx.pl/oferta...html#c2c5f2b5b8

dioda2000 
NAPRAWIACZ

Wysłany: 2018-02-05, 21:03   

leszek golon napisał/a:
Tu jest fliper za TYSIAKA :-P :mrgreen:

https://www.olx.pl/oferta...html#c2c5f2b5b8

..gif
Plik ściągnięto 2503 raz(y) 12,21 KB

NEX 
Administrator

Wysłany: 2018-02-05, 21:18   

Panowie, znacie zapewne wszyscy powiedzenie istniejące w zasadzie od początku internetu - "nie karmić trola" :)

RAV 

Wysłany: 2018-02-05, 21:43   

Za doprowadzenie Pana Tomka do stanu, w którym użył brzydkiego słowa - ban na trzy pokolenia! ;)

Jaras_PL 

Wysłany: 2018-02-06, 10:34   

Panowie chwileczkę .Kto Was prosił o te tempe komentarze ? Co Wy sobie myślicie że to wasza strona i Wy tu ustalacie warunki ? nie kupię tanio flippera ? jakbyście wiedzieli co i za ile kupiłem to wstyd Wam by było się w ogóle odzywać.A podejrzewam że Was to boli bo nie potraficie robić tego tak jak ja.Wychowałem się na skupach samochodów i potrafię wyrwać to co chcę za tyle co chcę.Oprócz tego mam pełne prawo do wystawiania ogłoszeń takich jak mi się podobają nie naruszam w tym przypadku regulaminu poczytajcie sobie.Zajmijcie się swoimi sprawami i nie komentujcie moich postów bo te wasze teksty to mnie tylko rozśmieszają i leje na nie ciepłym moczem.
Ostatnio zmieniony przez Jaras_PL 2018-02-06, 11:03, w całości zmieniany 1 raz  

NEX 
Administrator

Wysłany: 2018-02-06, 10:48   

Jaras_PL napisał/a:
Panowie chwileczkę .Kto Was prosił o te tempe komentarze ? Co Wy sobie myślicie że to wasza strona i Wy tu ustalacie warunbki ? nie kupię tanio flippera ? jakbyście wiedzieli co i za ile kupiłem to wstyd Wam by było się w ogóle odzywać.A podejrzewam że Was to boli bo nie potraficie robić tego tak jak ja.Wychowałem się na skupach samochodów i potrafię wyrwać to co chcę za tyle co chcę.Oprócz tego mam pełne prawo do wystawiania ogłoszeń takich jak mi się podobają nie naruszam w tym przypadku regulaminu poczytajcie sobie.Zajmijcie się swoimi sprawami i nie komentujcie moich postów bo te wasze teksty to mnie tylko rozśmieszają i leje na nie ciepłym moczem.

Ostrzeżenie za złamanie Regulaminu (NIEDOZWOLONE TREŚCI punkt 3)
Jaras_PL jeszcze jeden taki post i stracisz możliwość pisania na tym forum. Nie tolerujemy tu takiego zachowania, na tym forum szanujemy się wzajemnie. Jeśli Ci takie zasady nie opowiadają poszukaj proszę innego forum

thugnigga 

Wysłany: 2018-02-06, 10:58   

Jaras_PL napisał/a:
Panowie chwileczkę .Kto Was prosił o te tempe komentarze ? Co Wy sobie myślicie że to wasza strona i Wy tu ustalacie warunbki ? nie kupię tanio flippera ? jakbyście wiedzieli co i za ile kupiłem to wstyd Wam by było się w ogóle odzywać.A podejrzewam że Was to boli bo nie potraficie robić tego tak jak ja.Wychowałem się na skupach samochodów i potrafię wyrwać to co chcę za tyle co chcę.Oprócz tego mam pełne prawo do wystawiania ogłoszeń takich jak mi się podobają nie naruszam w tym przypadku regulaminu poczytajcie sobie.Zajmijcie się swoimi sprawami i nie komentujcie moich postów bo te wasze teksty to mnie tylko rozśmieszają i leje na nie ciepłym moczem.

Jaras... tak właśnie jest - to jest forum które CZYJEŚ jest - samo w internecie się nie pojawiło. Panują tu USTALONE zasady zachowania, egzekwują je administratorzy forum.

BTW: Gratuluję zdolności wyrywania tego co chcesz za ile chcesz. Może jakbym się wychował nie w domu i szkole a na skupie samochodów to też bym miał takie zdolności. no ale niestety.
gratsy.

RAV 

Wysłany: 2018-02-06, 11:11   

Panowie, wyhamujcie trochę.
Taka dyskusja wydaje się być dobrym argumentem za wyłączeniem możliwości komentowania w dziale "giełda". Sprzedajesz za ile uważasz, kupujesz za ile uważasz. Jeżeli znajdą się chetni na transakcję - świetnie, jeżeli nie - modyfikujesz ofertę. Można porozumiewać się przez prywatne wiadomości. Publiczne pyskówki nic dobrego nie wnoszą do sprawy.

Jaras_PL 

Wysłany: 2018-02-06, 11:13   

No tak zgadzam się że jest czyjeś i że istnieje regulamin.Ale zwróć proszę uwagę na to że ja nic nie zrobiłem złego a mi się tylko dostaje.Dałem ogłoszenie kupię okazyjnie i to oznacza że chcę kupić coś okazyjnie.Co kogo obchodzi co ja i za ile chcę kupić ?!? Więc po co odpowiadacie na moje ogłoszenie i piszecie to co piszecie skoro nie jest to na temat mojego posta ?!? W regulaminie tego nie ma ? że odpowiedziami nie na temat nie powinno się komuś zawracać głowy ? Ciekawe Adminie czemu tym się nie zainteresujesz.

Jaras_PL 

Wysłany: 2018-02-06, 11:22   

RAV napisał/a:
Panowie, wyhamujcie trochę.
Taka dyskusja wydaje się być dobrym argumentem za wyłączeniem możliwości komentowania w dziale "giełda". Sprzedajesz za ile uważasz, kupujesz za ile uważasz. Jeżeli znajdą się chetni na transakcję - świetnie, jeżeli nie - modyfikujesz ofertę. Można porozumiewać się przez prywatne wiadomości. Publiczne pyskówki nic dobrego nie wnoszą do sprawy.

No i widzicie ? Adminie Ty też ? W końcu znalazł się mądry człowiek RAV ,który widzi to co wyprawiacie .Jest dział giełda i mam prawo zarówno kupić jak i sprzedać za ile uważam.Jak kolega napisał jeśli znajdą się chętni to składają oferty i tyle i albo dogadani albo nie proste.Posty nie na temat wprowadzają tu tylko niepotrzebne zamieszania i kłótnie a moim zdaniem w regulaminie powinien być tego zakaz.Chcesz napisać nie na temat = nie pisz i nie zawracaj komuś głowy. Nie będzie w postach niepotrzebnego szitu i tym samym nie będzie zamieszania.Moim zdaniem Adminie ułatwisz sobie życie.

Odpowiedz do tematu