Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NEX
2017-01-24, 14:16
European Pinball Championship 2016
Autor Wiadomość
dyleck 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 38
Dołączył: 03 Kwi 2012
Posty: 921
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-07, 09:22   

Andrew napisał/a:
w Willa Marina powstał największy w centralnej Polsce meczet :)


Czyli rozumiem z własną świnią się nie można przenocować? Niektórzy Austriacy byliby zawiedzeni... ;)
 
     
NEX 
Administrator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 93
Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 2844
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-07, 11:29   

pizmakus napisał/a:
Gdzie wtedy będzie element zaskoczenia? :mrgreen:

A po co ten "element zaskoczenia"?
 
     
jakubce 
Kuba

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 261
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-09-07, 13:28   

Lista dostępnych maszyn:
http://www.ipdb.org
 
     
jakubce 
Kuba

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 261
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-09-09, 20:10   

LIVESCORE

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MlrlrH9TLbskEOSPHzMBNmha3kO9cVI7p7yKzmeh0ZY/edit?pref=2&pli=1#gid=0
 
     
krizi 
ZYM


Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: Łask
Wysłany: 2016-09-11, 16:40   

NEX w finale z Jorian Engelbrektsson, powodzenia Konrad!

Wyniki na żywo
_________________
ZYM
http://www.ifpapinball.com/player.php?p=16624
 
 
     
Radsson 


Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 03 Sty 2015
Posty: 570
Skąd: Bolesławiec
Wysłany: 2016-09-11, 17:09   

Mega!!!! Trzymam kciuki.
 
     
krizi 
ZYM


Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 41
Skąd: Łask
Wysłany: 2016-09-11, 20:59   

Wyniki turnieju EPC'2016
1. Jorian Engelbrektsson JOE
2. Cesare d'Atri AAB
3. Daniele Celestino Acciari CEL
4. Konrad Masłowski NEX

Gratulujemy!
_________________
ZYM
http://www.ifpapinball.com/player.php?p=16624
 
 
     
NEX 
Administrator


Pomógł: 1 raz
Wiek: 93
Dołączył: 12 Lut 2011
Posty: 2844
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-11, 23:46   

Niestety w finale poszło kiepsko - czwarte miejsce.
Do podium zabrakło naprawdę niewiele ale i tak osobiście jestem MEGA zadowolony w wyniku - nigdy nie spodziewałem się, że kiedyś zagram w finale Mistrzostw Europy :)

Cieszy mnie też, że w całej fazie 2KO nie przegrałem ani jednego meczu i do finału wszedłem z górnej drabinki (tym razem w finale były dwie osoby z drabinki zwycięzców i dwie osoby z drabinki przegranych).

Impreza był super, jak trochę ochłonę napiszę więcej :-)
 
     
jakubce 
Kuba

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 261
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-09-12, 01:32   

EPC 2016 - Main

1. J. Engelbrektsson
2. C. d'Atri
3. D. Acciari
4. K. Masłowski

EPC 2016 - 80's

1. D. Baldan
2. J. V. Soriano
3. G. Violante

EPC 2016 - Team Tournament

1. SWEDEN - J. Engelbrektsson, J. Holm, M. Hugosson
2. HUNGARY - V. Sandor, O. Tamas, P. Balázs
3. FRANCE - F. Bona, W. Sachet, P. Bocquet

EPC 2016 - Whoa, Nellie! GRAND CHAMPION
- Daniele Acciari -

EPC 2016 FAIR PLAY
- Daniele Acciari -
 
     
leszek golon 
pinfan


Pomógł: 9 razy
Wiek: 56
Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 721
Skąd: Poznan
Wysłany: 2016-09-12, 08:39   

NEX napisał/a:
Niestety w finale poszło kiepsko - czwarte miejsce.
Do podium zabrakło naprawdę niewiele ale i tak osobiście jestem MEGA zadowolony w wyniku - nigdy nie spodziewałem się, że kiedyś zagram w finale Mistrzostw Europy :)

Cieszy mnie też, że w całej fazie 2KO nie przegrałem ani jednego meczu i do finału wszedłem z górnej drabinki (tym razem w finale były dwie osoby z drabinki zwycięzców i dwie osoby z drabinki przegranych).

Impreza był super, jak trochę ochłonę napiszę więcej :-)

Gratulacje :!: .czwarte miejsce w Europie mowi samo za siebie
 
     
Pinball Wizard 
NAPRAWIACZ


Pomógł: 80 razy
Wiek: 59
Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 1313
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 2016-09-12, 10:49   

NEX, spisałeś się doskonale! Gratulacje!
_________________
I'm not totally useless. I can be used as a bad example.
 
     
jakubce 
Kuba

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 261
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-09-12, 11:51   

EPC 2016 - TEAM TOURNAMENT

1. TEAM SWEDEN – J. Engelbrektsson, J. Holm, M. Hugosson
2. TEAM HUNGARY 2 – V. Sandor, O. Tamas, P. Balázs
3. TEAM FRANCE – F. Bona, W. Sachet, P. Bocquet

4. TEAM SWEDEN 2 – L. Jorenbo, L. Persson, M. Lunden
5. TEAM HUNGARY – L. Horn, B. Botka, K. Kosdi
6. TEAM SPAIN 2 – R. Masedo, J. Martín, J. Núñez
7. TEAM AUSTRIA – R. Schwarz, S. Karlhuber,H. Besigk (Germany)
8. TAM FINLAND - O. Ojamies, J. Haverinen, A. Sovijarvi
9. TEAM DENMARK – K. Hansen, M. Petersen, P. Andersen
10. TEAM POLAND – Ł. Romanowski, M. Janczyk, K. Masłowski
11. TEAM FINLAND - E. Lehdenpera, P. Solaven, M. Suvanto
12. TEAM POLAND 5 – M. Tkacz, J. Tkacz, M. Kisiel
13. TEAM ITALY – G. Violante, C. d’Atri, R. Pedroni
14. TEAM NETHERLANDS - J. Wulp, C. George, J. Jong
15. TEAM UK/SWE - H. Walter, D. Mainwaring, R. Mallet
16. TEAM SLOVENIA 2 – A. Demšar, V. Kuklec, A. Rebec
17. TEAM POLAND 3 – D. Nowak, J. Ciepliński, A. Cieślik
18. TEAM SPAIN – J. Vicario, G. Ortiz, C. Parra
19. TEAM GERMANY 2 – D. Elzholz, T. Wagemann, K. Adam
20. TEAM FINLAND - J. Saari, P. Pesa, M. Arvela
21. TEAM SWEDEN 3 – L. Ovinder, M. Sahlberg, O. Strand
22. TEAM POLAND 2 – R. Bytomski, A. Maculewicz, Ł. Wawryka
23. TEAM SLOVENIA – Ž. Vasič, A. Bukovšek, S. Katić
24. TEAM GERMANY – E. Rotter, E. Deutschländer, S. Herold
25. TEAM GERMANY 3 – J. Klotz, K. Kuhn, R. Pfeiffer
26. TEAM FINLAND 3 - S. Rimmi, J. Viitanen, L. Iijalainen
27. TEAM ROMANIA – M. Caranovic, G. Gavrilita, O. Cacina
28. TEMA POLAND 6 - S. Gwizdała, M. Gwizdała, Ł. Dziewulski
29. TEAM POLAND 4 - J. Rupiewicz, C. Głowala, D. Kaczmarek
 
     
jakubce 
Kuba

Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 261
Skąd: Polska
Wysłany: 2016-09-12, 12:16   

EPC 2016 - WYNIKI MAIN TOURNAMENT

1. Jorian Engelbrektsson
2. Cesare d'Atri
3. Daniele Acciari

4. Konrad Masłowski
5. Daniel Nowak
Cayle George
7. Ari Sovijärvi
Daniel Kaczmarek
9. Franck Bona
Linus Persson
Sandor Varga
Stefan Karlhuber
13. Benjamin Gräbeldinger
Helena Walter
Johan Genberg
Marco Suvanto
17. Daniele Baldan
Erwin Deutschländer
Hartmut Besigk
Jan Anders Nilsson
Jörgen Holm
Marcin Kisiel
Philipp Unger
Roberto Pedroni
25. Jakub Ciepliński
Fabio Francescato
Kim Günther Hansen
Kirsten Adam
Marcin Jaśkiewicz
Marcus Hugosson
Peter Andersen
Reiner Pfeiffer
33. Anders Carlsson
Carlos Javier Parra
David Dahl-Hansson
Gabriel Gavrilita
John van der Wulp
Linus Jorenbo
Lukasz Romanowski
Lukasz Wawryka
Mariusz Tkacz
Martin Janczyk
Paweł Nowak
Philippe Bocquet
Rafael Masedo
Stefan Herold
Stefan Schichtl
Tamas Odler
49. Antti Peltonen
Karyn Kiser
Kevin Kuhn
Pontus Qvarfordh
53. Sebastian Sołtys
Cezary Głowala
Jakub Józefczyk
MortenPetersen
Piotr Andrzejewski
Peter Blakemore
Tobias Wagemann
Erno Lahdenperä
Joonas Haverinen
62. Balázs Pálfi
Willy Sachet
Joel Wozniak
Lars Ovinder
Andrej Demsar
Roland Schwarz
Jani Saari
Enrico Giorgio De Stefani
Marcin Dylewski
Daniel Bengtsson
Zeljko Vasic
Patrik Gräntz
Juha Iijalainen
Flavio Baddaria
Jasmijn de Jong
Devis Pierantozzi
Fredrik Mellberg
Juan Antonio Martin
Mats Sahlberg Mats
Rich Mallet
Olli-Mikko Ojamies
83. Olli Paloheimo
Mathias Jäger
Marta Ścibisz
Mateusz Leja
Jacek Wenda
Jarosław Rupiewicz
Armand Maculewicz
Jarosław Nietrzebka
Giuseppe Violante
Boldizsar Botka
Horn László
David Mainwaring
Mattias Jeppsson
Roni Valkonen
Andrej Bukovšek
Martin Ayub
Andreas Nirven
100. Rafał Bytomski
Admir Peco
Simo Rimmi
Marek Szymborski
Mirko Lundén
Juha Viitanen
Teemu Vinnika
Marcin Brodziak
Ernö Rotter
Tobias Löfstedt
Andrzej Cieślik
Wolfgang Haid
Olle Strandh
Javier Núñez Pérez
Kornél Kosdi
Nikodem Kaczmarek
Janek Nietrzebka
Piotr Czubkowki
Piotr Kochański
Vid Kuklec
Jerzy Węglarz
Tommi Koski
Aleš Rebec
123. Sebastian Gwizdała
Mika Arvela
Andrzej Olszewski
Daniel Górecki
Pilvi Salonen
Patrik Jönsson
Bartosz Radomyski
Michał Mazurkiewicz
Artur Natorski
Ovidu Cacina
Pablo Crespo Garcia
Petri Taurio
Dirk Elzholz
Jakub Tkacz
Milan Caranovic
Gabriel Ortiz
139. Julian Klotz
Radosław Słotwiński
Dariusz Mazurkiewicz
Rafał Jodełko
Perrtu Pesä
Łukasz Dziewulski
Anja Nielsen
Bartosz Nowak
147. Sandra Katic
Vesa Sovijärvi
149. Mateusz Gwizdała
 
     
RAFAL 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 42
Dołączył: 17 Lis 2014
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-12, 13:56   

Myślę, że 5 miejsce Daniela też jest w porządku;)
 
     
York 

Pomógł: 5 razy
Dołączył: 30 Lis 2011
Posty: 258
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 2016-09-12, 14:33   

Siódme miejsce też jest spoko.Trzech naszych w ósemce EPC to jest bardzo spoko ;-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandgrey created by spleen modified v0.3 by warna

Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13