Forum Flipperowe flippery.org.pl Strona Główna
 Strona główna PSF   FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: NEX
2015-01-21, 13:04
Terminy
Autor Wiadomość
Prezes 

Wysłany: 2014-04-01, 10:13   

NEX napisał/a:
Przed chwilą otrzymałem PM od Dziadka - 27 kwietnia możemy liczyć na jego pomoc, tak więc data aktualna :)

Pytanie: kto będzie na 100%?

Niedawno gadałem z Nexem - niestety (mam nadzieję wyjątkowo) w ten sam weekend będzie Bytom, sorry, ale nie mamy kiedy, a ma być raz na miesiąc. Podtrzymuję nadal pomysł by HK, Bytom i Kraków były w inne weekendy nawet jeśli tylko parę osób interesuje jeżdżenie na dwa, bo na trzy to chyba nikogo....

NEX 
Administrator

Wysłany: 2014-04-01, 10:24   

Dla jasności:

Informacja iż turniej w HK odbędzie się 27 kwietnia była umieszczona na forum 25 lutego czyli na dwa miesiące wcześniej.

W dniu 25 lutego napisałeś:
Prezes napisał/a:
Część osób z W-wy chce jeździć i do Bytomia i brać udział w lidze w HulaKuli (a i chyba paru ze Śląska ma plan do W-wy przybywać). I super - zwłaszcza ze względu dla nich proszę byśmy uzgadniali terminy/ nie wchodzi sobie w paradę.

Dziś ogłaszasz że Bytom odbędzie sie w tym samym czasie a co ciekawe w tym samym poście piszesz:
Prezes napisał/a:
Podtrzymuję nadal pomysł by HK, Bytom i Kraków były w inne weekendy

Powstrzymam się od komentarza.

Prezes 

Wysłany: 2014-04-01, 10:36   

No przecież piszę JASNO, o co Ci chodzi? czy mnie posądzasz o rozniecanie rywalizacji HK - mały Wiedeń ;) przecież wiadomo gdzie jest lepiej, milej, taniej itp. - już to jasno wyłożyłeś, każdy wie
jeszcze raz mówię - nie ma kiedy w KWIETNIU, a musi być turniej w Bytomiu

a powstrzymuj się lub nie z czym chcesz lub nie pozwól i mi (poza tym czego mi zabraniasz jako adMINa :-P )

DAL.CG 

Wysłany: 2014-04-01, 20:26   

Panowie, spokojnie. Racja, że HK była wstępnie klepana na 27.04 ale inne imprezy w kwietniu pojawiały trochę znienacka. Ja nie widzę problemu, żeby pojawić się w sobotę w Bytomiu i w niedzielę w HK.

Prezes 

Wysłany: 2014-04-02, 09:25   

I to usiłowałem wyjaśnić KM (wymuszone inicjały). Ale nie dał się przekonać, uważał że to działanie specjalne i że i oni w w HK w przyszłości zastrzegają sobie takie (a pewnie, czemu nie?). Pytałem Ciebie, Marka & Arka, Ciepłego, Sebę G... wszystkich jakich uznałem że mogą chcieć być tu i tu. Na próżno jak widzę.

NEX 
Administrator

Wysłany: 2014-04-02, 09:44   

Prezes napisał/a:
I to usiłowałem wyjaśnić KM (wymuszone inicjały). Ale nie dał się przekonać, uważał że to działanie specjalne i że i oni w w HK w przyszłości zastrzegają sobie takie (a pewnie, czemu nie?). Pytałem Ciebie, Marka & Arka, Ciepłego, Sebę G... wszystkich jakich uznałem że mogą chcieć być tu i tu. Na próżno jak widzę.

Piszesz bzdury. Powiedziałem Ci że sam wcześniej chciałes uzgadniać terminy a teraz to odwołujesz i jeszcze masz pretensje!

Jeśli liczyłeś że my przełożymy zapowiadamy 2 miesiące wcześniej turniej w HK bo "w kwietniu musi być turniej w Bytomiu" to chyba upadłeś na głowę.

woki 
WoKi

Wysłany: 2014-04-02, 09:56   

Nex wybacz bo nie mogę się odnaleźć (już pisałem ze czasem wymagam kształcenia ustawicznego). Ten turniej w HK to kiedy?

Prezes 

Wysłany: 2014-04-02, 10:19   

27 kwietnia

woki 
WoKi

Wysłany: 2014-04-02, 10:52   

No to wpisuje w kaledarz, jesli nic nie przeszkodzi to sie wybiore

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi